T-mobile nowy nadajnik

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gamesiarz
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2018-04-30, 20:16

T-mobile nowy nadajnik

Post autor: Gamesiarz »

Mam pytanie do osób zaznajomionych z tematem. Dostałem informację, że 20 lipca zostały zainstalowane nadajniki T-mobile w Trzebnicy, ul. Milicka 30, nr stacji 44990, nr pozwolenia MNET/11/77744/1/18.
Czy wie ktoś ile mniej więcej trwa od instalacji do uruchomienia? Na chacie dostałem informację, że tylko dział marketingu wie, kiedy nadajnik zostanie udostępniony, ale nie ma z nimi żadnego kontaktu. Z góry dziękuję za pomoc
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: T-mobile nowy nadajnik

Post autor: piotrzet »

Różnie. Pytałeś przez email?
Gamesiarz
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2018-04-30, 20:16

Re: T-mobile nowy nadajnik

Post autor: Gamesiarz »

Pytałem i nic nie wiedzą
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: T-mobile nowy nadajnik

Post autor: krystianb »

Gamesiarz pisze:Mam pytanie do osób zaznajomionych z tematem. Dostałem informację, że 20 lipca zostały zainstalowane nadajniki T-mobile w Trzebnicy, ul. Milicka 30, nr stacji 44990, nr pozwolenia MNET/11/77744/1/18.
Jesteś pewien, że jest już wszystko? Wiem o sytuacji gdzie w okolicach grudnia postawili maszt, szafy a nawet powiesili anteny... tyle, że fiderów brakowało. I tak to wszystko stało chyba do kwietnia, kiedy pojawiły się RRU i brakujące okablowanie, potem to kolejne 2mc stało mrugając diodami na jednostkach radiowych.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Gamesiarz
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2018-04-30, 20:16

Re: T-mobile nowy nadajnik

Post autor: Gamesiarz »

Ogólnie maszt stoi już chyba ze dwa lata, wcześniej pozwolenia uke pokazywały tylko play, a od Maja również tmobile, więc ich męczę od tamtej pory i podali mi najpierw termin 16 lipca, a później 20 lipca. Potem kontaktowałem się raz jeszcze i dostałem informację, że w dniu 20 lipca miała miejsce instalacja nadajników, ale planowaną datę uruchomienia zna tylko dział marketingu, z którym nie ma możliwości kontaktu. Myślałem, że na forum jest ktoś kto przerabiał podobną sytuację u siebie.
ODPOWIEDZ