T-mobile LTE - lagi to mało powiedziane

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sephirose
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2015-05-10, 10:21
Lokalizacja: Kruszwica

Re: T-mobile LTE - lagi to mało powiedziane

Post autor: sephirose »

Dla testów kup startówke tego samego operatora za kilka złotych w kiosku, wyciągnij obecną kartę i włóż do routera kupioną i zrób testy. Będziesz mieć pełniejszy obraz sytuacyjny działania internetu.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: T-mobile LTE - lagi to mało powiedziane

Post autor: wojteks »

sephirose pisze: ale regularne płacenie rachunków już tak, a miesięcznie za wszystko płacę ponad 200 operatorowi, a umowy za 3 miesiące wygasają.
Więc w czym problem, za 3 miesiące idziesz do innego operatora (będzie prawie tak samo lub gorzej).
sephirose pisze:Zresztą wojteks składanie reklamacji nie ma sensu gdy problemem są pijawki.
Ma sens bo operator będzie dostawał sygnały że słabo działa w danej lokalizacji i się musi tłumaczyć.
Nie pomagam na PW!
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: T-mobile LTE - lagi to mało powiedziane

Post autor: fatum1 »

Starter o ile pamiętam jest przycięty do 15 Mb. W zależności od położenia routera i pory dnia od 35-60 DL, 15-23 UL. Generalnie dla wystarczająco. Awarie się zdarząją, w konkurencji też bywało bardzo różnie a z mobilnego korzystam już 12 lat.
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: T-mobile LTE - lagi to mało powiedziane

Post autor: fatum1 »

Sprawdziłem właśnie na firmowym abonamencie kumpla. To samo. Widać tak jakoś ta sieć działa u mnie.
Kamil_N
Stały użytkownik forum
Posty: 54
Rejestracja: 2010-02-27, 23:47
Lokalizacja: Lubelskie

Re: T-mobile LTE - lagi to mało powiedziane

Post autor: Kamil_N »

A wiesz z którego nadajnika korzystasz?
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: T-mobile LTE - lagi to mało powiedziane

Post autor: fatum1 »

O tym samym numerze, jeżeli o to chodzi. Zawsze mi ten sam chwyta. Kartę znajomego włożyłem do routera, sprawdziłem cell id, pobawiłem się i sprawdziłem prędkości.
ODPOWIEDZ