slaby ping na wysylce, antena jakas moze

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Virago
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2018-06-27, 18:32

slaby ping na wysylce, antena jakas moze

Post autor: Virago »

Mam taka lokacje gdzie ustawilem sobie na 800/900 lte gdzie jeszcze sygnal ma w miare parametry choc nadal tragiczne.

Mimo tego sciagac moge w granicach 20-30Mbit a ping miesci sie w 30-40ms.
Problem mam jednak z wysylaniem na ktorym mi zalezy bardziej niz na sciaganiu, predkosc 3-4Mbit to max ale niestety ping po 300-400ms.

Tak sie zastanawiam nad jakas antena ktora poprawi glownie wysyl, jakies luzne propozycje?

A moze na grupie jest jakas ulubiona antena "wielozakresowa" i ulubiona na 800/900?

Nie mam zadnych wielkich oczekiwan, co bedzie to bedzie, kto wie moze nawet byc tak ze poprawi na tyle ze pozostale czestotliwosci zaczna byc realne, to jest ten bol wyboru, nigdy nic nie wiadomo.

W ogole na ile lepiej pracuja anteny jednozakresowe od wieluzakresowych.
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: slaby ping na wysylce, antena jakas moze

Post autor: Tinkas »

Nie ma pingu na wysyłce czy odbieraniu. Ping to ping. Jeśli rośnie Ci przy wysyłaniu danych, to dlatego, że nasycasz kanał.
Poszukaj informacji o antenach ATK504. Są robine na pasmo 800mhz i powinny poprawić sygnał.
ODPOWIEDZ