Antena+konektor

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
michal
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2005-09-08, 12:26

Antena+konektor

Post autor: michal »

co sądzicie o antenie i konektorze do gc75e czy to mi zwiększy ilość kresek i jakosc odbioru??? :?: prosze o jakieś odpowiedzi od użytkowników którzy posiadają takie urządzenie :-)
Awatar użytkownika
minineo
Użytkownik forum
Posty: 43
Rejestracja: 2005-09-19, 14:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antena+konektor

Post autor: minineo »

<font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> polepszy :)
podam przykład, mam gc85, postawiłem antene na szafce i są 2 kreski :o mówie sobie, że to jakaś kicha :) ale przesunąłem ją jakieś 15cm dalej i 5 kresek :lol: jak dobrze się ustawi antene i w tym miejscu jest akurat mocny sygnał z nadajnika to będzie gites :)
Wojtek

Re: Antena+konektor

Post autor: Wojtek »

Witam mam pytanko czy nie maial bys ochoty wymienic sie na karty ja mam gc89, starsznie mnie interesuje gc85 poniewaz pracuje w piwnicy i na gc89 nie mam zasiegu a nie moge dostac do niej anteny zewnetrznej poniewaz jeszcze nie ma w polsce. Mowie o zamianie oczywiscie nie odplatnej moja karta zostala zakupiona we wroclawiu w vobisie 10 sierpnia. Jeste rowniez z wroclawia
Awatar użytkownika
minineo
Użytkownik forum
Posty: 43
Rejestracja: 2005-09-19, 14:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antena+konektor

Post autor: minineo »

Wojtek pisze:Witam mam pytanko czy nie maial bys ochoty wymienic sie na karty ja mam gc89, starsznie mnie interesuje gc85 poniewaz pracuje w piwnicy i na gc89 nie mam zasiegu a nie moge dostac do niej anteny zewnetrznej poniewaz jeszcze nie ma w polsce. Mowie o zamianie oczywiscie nie odplatnej moja karta zostala zakupiona we wroclawiu w vobisie 10 sierpnia. Jeste rowniez z wroclawia
już się zamieniłem z innym userem.
Wojtek

Re: Antena+konektor

Post autor: Wojtek »

szkoda :(
michal
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2005-09-08, 12:26

zamiana

Post autor: michal »

ja chetnie sie zamienie mam gc95e
michal
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2005-09-08, 12:26

zamiana

Post autor: michal »

ja chetnie sie zamienie mam gc75e
Gość

Re: zamiana

Post autor: Gość »

michal pisze:ja chetnie sie zamienie mam gc95e
kaktus

konektory do gc 89

Post autor: kaktus »

W Polsce to taki <font color="#FF00BB"><b>»»nie obrażamy innych!!!««</b></font> może mieć miejsce , że sprzedają modemy gc 89 ale anteny z konektorem nie dostaniesz. Co na to PLUSGSM, IDEA i inne sieci? nabrały wody w mordy ?

Ja wyślę sprawę do rzecznika praw konsumenta , że cię oszukują sprzedając usługę która bez anteny przy modemie <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie działa, więc jest pretekst do odszkodowania lub odstąpienia od umowy.

Proszę składajcie telefoniczne reklamacje ( bez opłat tel : 601 101 101 w plusie) Reklamacja musi być przyjęta i rozpoznana w ciagu 14 dni. Może wtedy coś się ruszy i przestaną nas oszukiwać
ODPOWIEDZ