Usługa VoIP w 4G/LTE od Orange niedozwolona ?

Informacje o nowych technologiach w łączności mobilnej i ich zastosowaniu - HSDPA, HSUPA, GPS, SIP, UPnP, VIDEO-rozmowy, VOIP.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
dmgary
Stały użytkownik forum
Posty: 115
Rejestracja: 2012-03-31, 10:00
Lokalizacja: Kraków

Usługa VoIP w 4G/LTE od Orange niedozwolona ?

Postautor: dmgary » 2017-01-02, 21:19

Przeglądając regulamin promocji Internet LTE dla Firm trafiłem na taki zapis :

§ 5 Postanowienia końcowe
1. W ramach Promocji, Abonent zobowiązuje się:
[...]
_ 5) nie wykonywać połączeń, które są w dalszej kolejności przekierowywane za pomocą dowolnej technologii,
a w szczególności w technologii POTS oraz transmisji danych VoIP (Voice over Internet Protocol).



Nie bardzo rozumiem :? . To znaczy że nie można używać telefonu VoIP podłączonego do routera LTE ?
Xperia Z1, Xperia M4 Aqua, E3131, E5186s-22a+ATK10. Plus, Play, Aero2, Orange.

Wróć do „Nowe technologie i standardy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość