Fritzbox 7490 - nie można się dodzwonić po pewnym czasie od uruchomienia

Informacje o nowych technologiach w łączności mobilnej i ich zastosowaniu - HSDPA, HSUPA, GPS, SIP, UPnP, VIDEO-rozmowy, VOIP.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
crash
Stały użytkownik forum
Posty: 95
Rejestracja: 2011-03-08, 22:18
Lokalizacja: Wrocław

Fritzbox 7490 - nie można się dodzwonić po pewnym czasie od uruchomienia

Post autor: crash »

Witam do tej pory wszystko dobrze chodziło można było dzwonić jak i odbierać połączenia. Nic nie zmieniane było od tego czasu.
Jednak teraz zrobiło się tak:
na telefon stacjonarny podpięty pod Fritzboxa można dodzwonić się jak i dzwonić chwilę po starcie routera.
Później nie można ani się dodzwonić na numer Voip ani dzwonić z tego telefonu. Nie wiem co się stało. Gdyż na razie nie mam jak fizycznie zobaczyć router,Dopiero może bliżej świąt zawitam :)
Z tego co sprawdzałem byłem w menu admina zdalnie przez inny komputer wpięty w siec fritzboxa. Nic tam nienormalnego nie widziałem w ustawieniach. A i nikt nic nie zmieniał bo tylko jak go konfigurowałem ,mam dostęp. Konto Voip tez jest sprawne bo przez apke na mojej komórce mogę normalnie dzwonić .Nawet numer ten co mam stacjonarny się wyświetla. Będąc w ustawieniach Fritzboxa normalnie było że zalogowany fritzbox jest online na moim koncie Voip i numer też jest sprawny. Dlatego nie wiem co się dzieję po tym czasie że dzwoniąc po jakimś czasie nie można ani się dodzwonić ani dzwonić fizycznie .NIe mam też w tym czasie żadnych apek odpalonym na komórce ani lapku tak więc tez nie to że zalogowany na to samo konto Voip w paru miejscach jednocześnie.
Fritzboxa pada? Mam go jeszcze na gwarancji . Mam go od początku już ponad rok i do tej pory nie było jaj jak teraz :)
A nie ma na razie jak fizycznie obadać czy z nim wszystko ok
crash
Stały użytkownik forum
Posty: 95
Rejestracja: 2011-03-08, 22:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fritzbox 7490 - nie można się dodzwonić po pewnym czasie od uruchomienia

Post autor: crash »

Niby znalazłem rozwiązanie reset fabryczny ,że fritzbox się zapętlił. Jednak sprawdzę dopiero w okolicy świąt.



Nie zakładając nowego tematu jaki modem usb LTE polecicie do tego Fritzboxa 7490 na usb? E3372? Ewentualnie jest jakiś modem na usb 3.0.
ODPOWIEDZ