HSUPA i HSDPA już w Gdyni

Informacje o nowych technologiach w łączności mobilnej i ich zastosowaniu - HSDPA, HSUPA, GPS, SIP, UPnP, VIDEO-rozmowy, VOIP.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
robinio
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2007-05-28, 22:49
Lokalizacja: Gliwice

HSUPA i HSDPA już w Gdyni

Post autor: robinio »

Jak podaje strona Plusa http://www.iplus.pl/zasieg.html#mapy w Gdyni trwają testy technologii HSUPA 1,9 Mb i HSDPA o prędkości 7,2 Mb. Zapewne nikt jeszcze nie ma modemu przystosowanego do HSPUA, ale jeżeli będąc w pobliżu moglibyście sprawdzić, czy HSDPA 7,2 Mb już funkcjonuję, to będę bardzo wdzięczny. Ja mam do Gdyni trochę za daleko :( Co więcej Plus pisze, że już w wielu miastach uruchomił 3,6Mb. Niestety w Gliwicach tego nie zauważyłem. Może u Was to działa?
Ostatnio zmieniony 2007-07-10, 13:28 przez robinio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: HSUPA i HSDPA już w Gdyni

Post autor: mar_kow »

...Działa w okolicach W-wa Rembertów ale nie do końca 3,6 Mb/s i jednak przechwaliłem na którymś z postów stabilność - zdarzają się jednak "chwile słabości". Będę tam w niedługim czasie więc jeszcze sprawdzę, a poza tym myślę że będę miał szansę przetestować jeszcze parę miejsc w Polsce więc zamieszczę spostrzeżenia na forum....
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: HSPUA już w Gdyni

Post autor: zDaleKi »

robinio pisze:Jak podaje strona Plusa http://www.iplus.pl/zasieg.html#mapy w Gdyni trwają testy technologii HSPUA 1,9 Mb
Wkradła Ci się literówka, chodzi o HSUPA. Temat poprawię a w poście jak chcesz, to sam możesz poprawić :)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
robinio
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2007-05-28, 22:49
Lokalizacja: Gliwice

Re: HSUPA i HSDPA już w Gdyni

Post autor: robinio »

Faktycznie, wybaczcie, już poprawione :)
ODPOWIEDZ