x-wrt w linksysie 54wrtg3g problem!

Informacje o nowych technologiach w łączności mobilnej i ich zastosowaniu - HSDPA, HSUPA, GPS, SIP, UPnP, VIDEO-rozmowy, VOIP.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
boczekns
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2007-11-30, 20:43
Lokalizacja: Nowy S?cz\Wexford

x-wrt w linksysie 54wrtg3g problem!

Post autor: boczekns »

Witam!
Posiadam router linksysa wrt54g3g i karte Huawei e630 z irlandzkiej sieci "3" próbuje sparowac to jakoś zeby to chodziło ale niechce. Router niewidzi karty.Wgrałem do niego najnowsze firmware dostępne z strony linksysa, ale niepomogło. Firmware katy jest fabryczne (11.107.01.25) nowsze niż potrzeba do współpracy. Próbowałem wgrac do karty nowsze firware ale zablokowałem karte tzn. rządała hasła. Udało mi sie ją wymienić w serwisie ale trwało to 3 tygodnie i niemiałem połaczeni z netem, później wyczytałem ze to wina firwara. Na stronie tu dzieki pomocy wikara znalazłem link do x-wrt. Wgrałem go do routera, ale pojawił si problem. Wcześniej jak włożyłem karte do routera karta sie "świeciła" i w oprogramowaniu linksysa było ją widać,ale niedziałała. W programie instalacyjnym instalacja dochodziła do kroku sprawdzenia i wywalała bład ze ta karta niewspółpracuje. Teraz nie "świeci" sie oraz jej niewiedze w x-wrt. Mam ogromną prośbe czy ktoś może mi jakoś pomóc w konfiguracji tego routera bo jest mi potrzebny do rozdzielenia sygnału na 3 laptopy. <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> lacze dziele przez kabel sieciowy ale tylko z jednym laptopem bo nieposiadam wiecej wyjsc sieciowych. Niejestem specjalista w tej dziedzinie, a pomóc nikt mi niejest w stanie ponieważ jestem zagranica, a tutaj to ludzie w serwisach niemają zielonego pojęcia o czym do nich rozmawiam
Pozdrawiam i prosze o pomoc!! :)
ODPOWIEDZ