Jaki internet wybrać w mojej miejscowości??

Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się przywitać z innymi.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
TimothyFinn
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2020-08-13, 14:26

Jaki internet wybrać w mojej miejscowości??

Post autor: TimothyFinn »

Potrzebuję pomocy, moja lokalizacja to TRZEŚŃ okolice NIWISK KOLBUSZOWSKICH podkarpacie, męczę sie od prawie dwóch lat z internetem od CP, kończy mi się umowa, prędkości w domu na modenie HUAWEI B315 to 2-4 Mb, poratujcie- nie wiem jakie są wokół mnie nadajniki, ich oznaczenia nic mi nie mówią. Może by wziął internet od innego dostawcy. Czy w Niwiskach jest nadajnik LTE ? Na jakim paśmie działa? Pomóżcie.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki internet wybrać w mojej miejscowości??

Post autor: matek451 »

A jakie masz problemy z tym CP, jakie osiagasz wieczorami prędkości, korzystasz z LTE1800 czy LTE900 z BTS-a Plusa Niwiska, jakie parametry sygnału nanich naB315, masz antenę zewnętrzną? Zrób testy z B315 na zewnatrz, wymuś na nim po kolei LTE1800 a potem LTE900 za pomocą LTEWatchH i pokaż screeny z aplikacji na tych pasmach i speedtesty. Kup sobie kartę Play odNowa za 5 złi uruchom 100GB w promocji na start za darmo i sprawdź tego operatora na LTE1800, LTE2100 i LTE800 bo tylko on wchodzi w grę jako alternatywa dla Plusa/CP. W Niwiskach działa stacja bazowa Play w agregacji tych 3 pasm LTE.
TimothyFinn
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2020-08-13, 14:26

Re: Jaki internet wybrać w mojej miejscowości??

Post autor: TimothyFinn »

TimothyFinn pisze:Potrzebuję pomocy, moja lokalizacja to TRZEŚŃ okolice NIWISK KOLBUSZOWSKICH podkarpacie, męczę sie od prawie dwóch lat z internetem od CP, kończy mi się umowa, prędkości w domu na modenie HUAWEI B315 to 2-4 Mb, poratujcie- nie wiem jakie są wokół mnie nadajniki, ich oznaczenia nic mi nie mówią. Może by wziął internet od innego dostawcy. Czy w Niwiskach jest nadajnik LTE ? Na jakim paśmie działa? Pomóżcie.
Dziękuję, mój problem został rozwiązany
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki internet wybrać w mojej miejscowości??

Post autor: matek451 »

A jakie to rozwiązanie wybrałeś?
ODPOWIEDZ