Kilka zdań na temat forum od zwykłego, szarego użytkownika.

Masz uwagi lub sugestie na temat forum? Tu możesz się nimi podzielić.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Kilka zdań na temat forum od zwykłego, szarego użytkownika.

Post autor: Procio »

Witam!

Nie wiem czy ten temat jest na miejscu, czy też nie. W końcu to Hyde-Park, więc postanowiłem zaryzykować ;)

Czemu zakładam taki temat? Przede_wszystkim, dlatego że chciałbym ogromnie podziękować użytkownikom tego forum.
Wielkie podziękowania należą się Administratorom, moderatorom, grupie animatorzy i nie należy zapominać o użytkownikach, którzy starają się pomagać tak jak tylko potrafią.

Dnia 17-10-2009 postanowiłem poszukać w google trochę informacji na temat mobilnego internetu iPlusa. "Wujek Google" skierował mnie na Wasze forum za co mu bardzo dziękuję.
Poczytałem kilka tematów, które mnie zainteresowały. Postanowiłem się zarejestrować.
Napisałem o swoim problemie, po czym uzyskałem szybkie odpowiedzi co mnie zszokowało.
Zacząłem pogłębiać swoją wiedzę poprzez to forum. Czytanie nowych tematów, FAQ, przeglądanie starych postów, etc.
Dzięki Waszemu forum moja wiedza na temat internetu bezprzewodowego znacznie się powiększyła. Teraz sam jestem w stanie pomagać innym użytkownikom w "błachych" dla mnie sprawach, z którymi sam w przeszłości miałem problemy.

To ile wkładacie w rozwój tego forum sprawiło, że jesteście dla mnie najlepszym forum o tematyce internetu bezprzewodowego. Obecnie mam w planach zawarcie umowy z Orange na okres 24msc. przez co jeszcze przez kolejne 2 lata się mnie nie pozbędziecie z tego forum ;)

Wielkie gratulacje założycielowi tego forum za pomysł oraz zebranie wspaniałej ekipy, która zawsze jest skłonna pomóc.

Ogromne gratulacje należą się także moderatorom, którzy cały czas starają się pilnować porządku na forum, pomagać innym oraz warnować kiedy trzeba :)

Kolejne gratulacje oraz podziękowania należą się użytkownikom grupy animatorzy, którzy także pomagają innym w ich problemach oraz poszerzają to ogromne "kompendium" wiedzy poprzez poradniki, recenzje oraz różnego rodzaju testy.
Nie należy zapominać o zwykłych "szarych myszkach" tego forum, którzy również starają się pomagać.

Nie wiem czy ten temat jest odpowiedni, ale po ilości otrzymywanych pomocy należy się wielkie podziękowanie. Niestety my, zwykli użytkownicy tylko w taki sposób możemy wam podziękować.
Postanowiłem napisać taki temat, aby pokazać Wam, że doceniamy to ile wkładacie w rozwój tego forum.


Trochę się rozpisałem, za błędy stylistyczne przepraszam. Pisałem to pod "impulsem", miałem emocjonujący dzień ;)

Pozdrawiam i jeszcze raz DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
Ostatnio zmieniony 2010-09-06, 18:58 przez Procio, łącznie zmieniany 1 raz.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kilka zdań na temat forum od zwykłego, szarego użytkownika.

Post autor: zDaleKi »

Dziękujemy za ciepłe słowa.

PS. Przenoszę do "Porozmawiaj o forum".
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Kilka zdań na temat forum od zwykłego, szarego użytkownika.

Post autor: YaHooo »

Procio miło wiedzieć, że jest ktoś kto wie czemu rozdajemy czasem bana, a czasem poprawimy posta :)

Co więcej miło nam, że są nowi użytkownicy (tacy jak Ty), którym się chce pomagać innym, a nie tylko przyjdą, zadadzą pytanie i pójdą :ok:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Kilka zdań na temat forum od zwykłego, szarego użytkownika.

Post autor: Jaco »

Miejmy nadzieję że inni czytając te pochwały wezmą się w garść i będą bardziej uważać na to jak piszą i co piszą ;)
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kilka zdań na temat forum od zwykłego, szarego użytkownika.

Post autor: zDaleKi »

Tym bardziej miło, że Procio, miał kiedyś ostrzeżenie i się znacznie poprawił i zrozumiał swój błąd.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Kilka zdań na temat forum od zwykłego, szarego użytkownika.

Post autor: ja.michal »

Czyli czasem śrubę trzeba przykręcić. :hyhy:
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Kilka zdań na temat forum od zwykłego, szarego użytkownika.

Post autor: Procio »

YaHooo pisze:Co więcej miło nam, że są nowi użytkownicy (tacy jak Ty), którym się chce pomagać innym, a nie tylko przyjdą, zadadzą pytanie i pójdą :ok:
Dzięki ;)
Jaco pisze:Miejmy nadzieję że inni czytając te pochwały wezmą się w garść i będą bardziej uważać na to jak piszą i co piszą ;)
M.in. dlatego postanowiłem napisać taki temat. Zachęcam innych, aby dziękowali za udzieloną im pomoc :)
Tym bardziej miło, że Procio, miał kiedyś ostrzeżenie i się znacznie poprawił i zrozumiał swój błąd.
Tak zrozumiałem i sądzę, że w przyszłości taka sytuacja nie będzie miała miejsca :ok:
ja.michal pisze:Czyli czasem śrubę trzeba przykręcić. :hyhy:
A no czasem :cfaniak:
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
Awatar użytkownika
Edm65
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2013-02-13, 20:03
Lokalizacja: Ok-Myszkowa

Re: Kilka zdań na temat forum od zwykłego, szarego użytkownika.

Post autor: Edm65 »

ja.michal pisze:Czyli czasem śrubę trzeba przykręcić. :hyhy:
To fakt co za dużo ,to nie zdrowo porządek musi być.
To dodam że ostatnio widziłem dziwny temat Jaki masz zegarek ban ,ale dam sposób na pierwsze posty na początkujących na tym forum.
Akceptacja po 2 poście:
Moderatorzy itd sprawdzą czy posty ok i jak ok to akceptacja, a jak nie to odpowiednie info na PW , a jak brak poprawy to ban.
Najlepszym nauczycielem jest życie.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Kilka zdań na temat forum od zwykłego, szarego użytkownika.

Post autor: krystianb »

Edm65 pisze:To dodam że ostatnio widziłem dziwny temat Jaki masz zegarek ban
Po dogłębnej analizie usera który stworzył ten temat, nie pozostało nam nic innego jak obdarować go solidnym banem co by więcej nie przyszło mu na myśl próbować reklamy na naszym forum. Tak samo postąpimy z każdym innym spamerem, czasem wystarczy jeden post czasem kilka, ale kara jest nieuchronna i dopadnie każdego.
Edm65 pisze:ale dam sposób na pierwsze posty na początkujących na tym forum.
Nie musisz nas pouczać, znakomicie znamy ten mechanizm i jeśli tylko będziemy chcieli to go wprowadzimy.

I na przyszłość przecinki jak i wszystkie inne znaki interpunkcyjne stawiamy przed spacją a nie po niej. Nie stawiamy też przecinka pomiędzy 2 spacjami, wyjątek forumowy to hiperlinki które trzeba oddzielić od znaku interpunkcyjnego taka już wada silnika. Radzę także używać słownika, na forum piszemy po Polsku.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
joujoujou
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 383
Rejestracja: 2010-08-22, 13:03
Lokalizacja: z domu

Re: Kilka zdań na temat forum od zwykłego, szarego użytkownika.

Post autor: joujoujou »

krystianb pisze:na forum piszemy po Polsku.
Nie.

Na forum piszemy po polsku. :P

;)
Pozdrawiam.

www.joujoujou.com
ODPOWIEDZ