Sugestia w sprawie nowego działu

Masz uwagi lub sugestie na temat forum? Tu możesz się nimi podzielić.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andrzejz78
Guru bezprzewodowy
Posty: 2222
Rejestracja: 2012-02-01, 14:46
Lokalizacja: Lubelskie

Sugestia w sprawie nowego działu

Post autor: Andrzejz78 »

Jeśli taki pomysł był to do kosza ;)
Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem forum i brakuje mi takiego działu jak Szybkie pytanie
Coś takiego jest na [ciach] i moim zdaniem jest to super sprawa Delikwent mając jakieś pytanie nawet błache nie musi zaśmiecać tematów lub zakładać nowych tylko zadaje pytanie i czeka na ewentualne odpowiedzi Po tygodniu czy po miesiącu automatycznie taki post zostaje usuwany przez co forum nie rozrasta sie niepotrzebnie w szybkim tempie
Taki dział byłby szczególnie przydatny też dla nowicjuszy bo myśle że tam by zaczynali pytać zanim nauczą się sensownie pisać w odpowiednim dziale
Ostatnio zmieniony 2012-07-30, 15:46 przez Andrzejz78, łącznie zmieniany 1 raz.
Grzechu
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 565
Rejestracja: 2009-02-12, 18:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Sugestia w sprawie nowego działu

Post autor: Grzechu »

Pierwsze słyszę o czymś takim. Wydaje mi się, że dopiero wtedy by się chaos i bałagan zaczął.
1. Większość osób sprawdza tylko konkretne działy - jeśli pytania na różne problemy byłyby w jednym dziale to cześć byłaby bez odpowiedzi.
2. Jeśli byłyby usuwane po jakimś czasie to nie ma to najmniejszego sensu. Po to jest forum, żeby problemy i porady były na forum cały czas, dostępne dla wszystkich użytkowników, szczególnie przyszłych.
3. Jeśli w takim dziale mieliby się dopiero uczyć pisać sensownie, to tym bardziej nie ma to sensu, na forum piszemy sensownie albo wcale.
Jestem przeciwny.
"Kiedy ginie Inkwizytor, czarne płaszcze ruszają do tańca."
Zapraszam na forum o laptopach. (Notebooki, netbooki, tablety)
Awatar użytkownika
Andrzejz78
Guru bezprzewodowy
Posty: 2222
Rejestracja: 2012-02-01, 14:46
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sugestia w sprawie nowego działu

Post autor: Andrzejz78 »

To tylko moja sugestia i [ciach] sprawdza się idealnie

[ Komentarz dodany przez: krystianb: 2012-07-30, 16:49 ]
Palenie szkodzi.
Ostatnio zmieniony 2012-07-30, 15:47 przez Andrzejz78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Sugestia w sprawie nowego działu

Post autor: Jo_gurt »

Z doświadczenia wiem, że u nas są same szybkie pytania ;)
Awatar użytkownika
Yanusz
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1155
Rejestracja: 2011-08-14, 08:00
Lokalizacja: C:\\Lubelskie\

Re: Sugestia w sprawie nowego działu

Post autor: Yanusz »

Tez uważam, że choć pomysł jest ok, to tu i tak każdy przypadek jest rozpatrywany oddzielnie, choć setki pytań dotyczy w gruncie rzeczy tego samego. Na tym forum podoba mi się to, że na prośbę o pomoc nikt tu nie odpowiada " http://www.bez-kabli.pl/search.php szukaj sobie, odpowiedź na to pytanie już była". Poza tym z tego co widzę, nikt tu długo nie czeka na odpowiedź, zawsze się znajdzie akurat on-line jakiś fachowiec ;)
Pomoc w doborze anten EDGE/UMTS/HSDPA/HSPA/HSPA+/LTE/CDMA
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Sugestia w sprawie nowego działu

Post autor: YaHooo »

Yanusz pisze:Poza tym z tego co widzę, nikt tu długo nie czeka na odpowiedź, zawsze się znajdzie akurat on-line jakiś fachowiec ;)
I właśnie dlatego moim zdaniem nie za bardzo potrzeba takiego działu :)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ryba825
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1332
Rejestracja: 2009-07-05, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sugestia w sprawie nowego działu

Post autor: ryba825 »

Yanusz pisze:szukaj sobie, odpowiedź na to pytanie już była
Każdy przypadek jest indywidualny, no chyba że ktoś po raz setny pyta się, czym się różnie jeden operator od drugiego. ;)

Taki dział jest niepotrzebny, bo znalazłoby się tam wszystko. Każdy wchodzi na forum, aby zadać pytanie, dostać odpowiedź i jeśli nie ma dalej pytań, to iść w świat i robić w swoje. Taki dział tylko wprowadza utrudnienia i rozwiązania problemów, a nuż ktoś za miesiąc będzie miał ten sam problem i znowu trzeba będzie od nowa pisać. ;)
Ostatnio zmieniony 2012-07-30, 17:22 przez ryba825, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ