Pytanie do moderatorów-wyrzucony z forum?!

Masz uwagi lub sugestie na temat forum? Tu możesz się nimi podzielić.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
hubert
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 220
Rejestracja: 2006-05-20, 18:59
Lokalizacja: Okolice żyrardowa

Pytanie do moderatorów-wyrzucony z forum?!

Post autor: hubert »

Witam
Raz na jakiś czas kiedy wchodze na forum dostaje komunikat że "zostałem wyrzucony z forum", o co chodzi??
Czy popełniłem jakieś wykroczenie które nie mieści się w netykiecie, a o którym to nie jestem świadom.
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: Pytanie do moderatorów-wyrzucony z forum?!

Post autor: Ufo atakuje »

Obecnie trwają prace nad powstrzymaniem SPAMU. Jest zmieniona procedura rejestracji i mogą się pojawiać jakieś anomalie. Sprawę wyjaśni dokładniej @Bliski, gdyż głównie on się zajmuje tą kwestią.
Ostatnio zmieniony 2007-04-08, 00:40 przez Ufo atakuje, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
crow6
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2006-04-26, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie do moderatorów-wyrzucony z forum?!

Post autor: crow6 »

mogą się pojawiać jakieś anomalie
Tylko dlaczego te anomalie dotycza tylko logowania sie na polaczeniu przez TC??? Jak lacze sie standardowo bez proxy to jest ladnie i wesolo ale jak wlacza TC to juz klapa :/

Nie wiem jak Wy walczycie z tym spamem ale blokowanie polaczen przez TC (a moze <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> przez zagraniczne proxy) nie jest rozwiazaniem.

@Bliski - czekam(y) na Ciebie - zrob cos z tym!
I moze bez takich eksperymentow-niespodzianek...

ps Wesolych Swiat!!!
Gott ist ein Popstar ]:->
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie do moderatorów-wyrzucony z forum?!

Post autor: zDaleKi »

crow6 pisze:Tylko dlaczego te anomalie dotycza tylko logowania sie na polaczeniu przez TC??? Jak lacze sie standardowo bez proxy to jest ladnie i wesolo ale jak wlacza TC to juz klapa :/
Jeżeli logujesz się przez proxy, to na 99% to IP jest na liście spamerskich.

Proszę o podanie tego IP na PW, zostanie ono odblokowane.

EDIT:
Na marginesie proszę też na przyszłość (jeżeli to możliwe) o informacje o tego typu problemach przesyłać po za tym wątkiem także do mnie na PW. Gdyż ten wątek w natłoku spraw świątecznych gdzieś mi umknął.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie do moderatorów-wyrzucony z forum?!

Post autor: zDaleKi »

Nie dostałem od Was namiarów ale przeglądając logi z serwera ustaliłem gdzie leży przyczyna i obecnie nie powinno już być problemu z logowaniem się poprzez TC.

Przepraszam za utrudnienia nie były one spowodowane anomaliami, ale blokadą IP z którego wysyłano dużo spamu.

Dzięki zmianom, które nastąpiły możemy już te IP odblokować :)

Proszę o informacje czy teraz jest OK.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ