[wydzielony] Safari a przeglądanie forum

Masz uwagi lub sugestie na temat forum? Tu możesz się nimi podzielić.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SQ08
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 694
Rejestracja: 2007-08-21, 21:20
Lokalizacja: Germany

Re: [wydzielony] Safari a przeglądanie forum

Post autor: SQ08 »

Podczas używania forum z przeglądarką Safari nie wyświetlają mi się link do przejścia między stronami, tzn: kliknę na jakiś temat który ma więcej niż 1 stronę, to poprostu nie widać cyfer do przjeścią między stronami. Dzieję się mi tak tylko pod Safari. Macie jakieś rozwiązanie? Nie chce zmieniać przeglądarki na inną, a przez ten problem ze stronami naprawdę ciężko się przegląda forum. Zauważyłę m, że to jest nie tylko na tym forum mam też na innych forach, ale nie każdy...nie wiem może to zależy od wersji forum? ;)

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2007-11-15, 17:40 ]
Temat wydzielony z wątku >KILK<
“The only problem with Microsoft is they just have no taste..and they don't bring much culture into their products.”

Steve Jobs.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [wydzielony] Safari a przeglądanie forum

Post autor: zDaleKi »

SQ08 pisze:Dzieję się mi tak tylko pod Safari
Czyli wygląda, że to jest wina przeglądarki.
SQ08 pisze:Zauważyłem, że to jest nie tylko na tym forum mam też na innych forach
Zapytaj w takim razie na forum Przema czy znają ten błąd. A może na początku poszukaj tam rozwiązania, bo może już ktoś o tym pisał. >KLIK do forum Przema<

Ponieważ temat nie dotyczy bezpośrednio zmian na forum ale pewnego błędu, to wydzielam do innego wątku.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ