Czyżby jakieś problemy z forum?

Masz uwagi lub sugestie na temat forum? Tu możesz się nimi podzielić.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Czyżby jakieś problemy z forum?

Post autor: wojteks »

Czy to tylko u mnie jakieś problemy z forum występują, giną posty, pojawiają się e-maile o wiadomościach na pw których nie ma?
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Czyżby jakieś problemy z forum?

Post autor: Jaco »

Ja nic takiego nie zaobserwowałem. Może wyczyść wszystkie ciasteczka i zrób restart.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czyżby jakieś problemy z forum?

Post autor: zDaleKi »

wojteks pisze:Czy to tylko u mnie jakieś problemy z forum występują
Ja też nic nie zaobserwowałem.
wojteks pisze:giną posty
Które posty Ci zginęły? :szok:
Może tylko informacja o ich odczytaniu się zmieniła u Ciebie. Często jest tak, jak jest problem z ciasteczkami na kompie.
wojteks pisze:pojawiają się e-maile o wiadomościach na pw których nie ma?
Z tymi wiadomościami jest tak, że czasami maile przychodzą po pewnym czasie, szczególnie teraz na święta jak ruch mailowy był wzmożony. Dlatego może PW odczytałeś wcześniej? A maile doszły później?

Zapytaj jeszcze osobę, która wysłała PW, czy zanim nie odebrałeś wiadomości nie skasowała jej. Na forum jest tak, że wiadomość nie odczytana u Ciebie jest widziana u nadawcy i można ją skasować.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Czyżby jakieś problemy z forum?

Post autor: wojteks »

BliSki pisze:Dlatego może PW odczytałeś wcześniej? A maile doszły później?
nie, dziś dostałem o 15:25 e-mail że mam prywatną wiadomość a tam pusto (osoba która pisała później napisała że próbowała coś wysłać ale jej nie poszło) czyli serwer wysłał powiadomienie a e-mail nie doszedł.
natomiast w tym wątku http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=60382#60382
między 14:55 a 15:29 zginął jeden post, a moją odpowiedź z 15:29 zaliczyło jako edycje postu wcześniejszego.

Problem z wątku udało sie rozwiązać więc utracone/niewysłane e-maile to nie problem ale nie wiem z czego to wynika, tak samo zauważam u siebie że jak klikam Wyślij to czasami nic się nie dzieje nawet 40 sekund, daję odśwież, wyślij i zaskakuje.
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Czyżby jakieś problemy z forum?

Post autor: Jaco »

wojteks pisze:między 14:55 a 15:29 zginął jeden post,
Być może użytkownik sam zdążył w tym samym czasie skasować swoją wiadomość a ty akurat wysyłałeś i dlatego się skleiło.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Czyżby jakieś problemy z forum?

Post autor: wojteks »

Jaco pisze:skasować swoją wiadomość a ty akurat wysyłałeś i dlatego się skleiło
pewnie tak, bo już nie dociekałem czy coś było kasowane. Pewnie część problemów zwalę na moją neostradę bo faktycznie popołudniu i wieczorami mocno zwalnia i to może powodować jakieś problemy z forum.
Nie pomagam na PW!
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czyżby jakieś problemy z forum?

Post autor: zDaleKi »

wojteks pisze:nie, dziś dostałem o 15:25 e-mail że mam prywatną wiadomość a tam pusto (osoba która pisała później napisała że próbowała coś wysłać ale jej nie poszło) czyli serwer wysłał powiadomienie a e-mail nie doszedł
Jest taka możliwość.
wojteks pisze:między 14:55 a 15:29 zginął jeden post, a moją odpowiedź z 15:29 zaliczyło jako edycje postu wcześniejszego
Tak jak napisał Jaco:
Jaco pisze:Być może użytkownik sam zdążył w tym samym czasie skasować swoją wiadomość
wojteks pisze:Pewnie część problemów zwalę na moją neostradę bo faktycznie popołudniu i wieczorami mocno zwalnia i to może powodować jakieś problemy z forum
Może tak być. Ja w tej chwili jestem na prędkości "GPRSowej" i nie odczuwam aby chodziło wolno ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ