internet paza białymstokiem

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
qubas

internet paza białymstokiem

Post autor: qubas »

poszukuje firmy która oferuje dostęp do internetu w miejscowości krupniki to jest 4 km za białymstokiem.Może ktoś mi pomoze
Konrad

Internet w Krupnikach

Post autor: Konrad »

Napisz jakiego łącza potrzebujesz. Łącza o wyższej przepustowości (powyżej 1 Mb) w technologii Frame Relay są dostępne prawie wszędzie.
Gość

Re: internet paza białymstokiem

Post autor: Gość »

Słuchaj, ptrzeba mi ok. 1 Mbips. Jak możesz to napisz w jaki sposób jest to podłączone i za ILE. Pozdro Qubas
suuchy

Re: internet paza białymstokiem

Post autor: suuchy »

Mnie takze to intersowalo z ta siecia bezprzewodowa w Krupnikach. Dzwonilem do providerow w Bialymstoku i niby jest mozliwosc podlaczenia sie do providera ze starosielc ale koszt oraz przepystowosc lacza maja wiele do zyczenia nie stety. Slabe lacze- wysoki koszt. <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> tutaj mam neo a w innym miescie siec 2 mbity.
qubas

Re: internet paza białymstokiem

Post autor: qubas »

no właśnie pozostaje chyba tylko neo,skończyła sie mi umowa wiec szukamy czegos innego , niby blisko białego ale brak innego dostępu do netu.
ODPOWIEDZ