Internet bezprzewodowy w Warszawie. Pomocy :)

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

Internet bezprzewodowy w Warszawie. Pomocy :)

Post autor: Gość »

Poszukuje jakiegoś sposobu żeby dostac sie na stałe do neta, chodzi o dostep (najlepiej nie drogi) na jelonkach... dokładnie os. Przyjaźń (konarskiego) ale nic nie moge znalezc... pomozcie :(
Pozdro
Bully
borsuczek

internet bezprzewodowy

Post autor: borsuczek »

hejka, wiesz..., jestem przedstawicielem firmy M.G.SYSTEM, mamy internet bezprzewodowy z gwarantowana predkoscia u abonenta, w razie pytan to wejdz na strone *** www.mgsp.com.pl *** , zasieg to warszawa i okolice. jesli chcialbys zamowic lub sie dowiedziec co i jak :
to dzwon do mnie,
889153293 -Piotrek

jesli wiecej niz 4 osoby w jednym bloku to instalacja za 1zl, pozdrawiam
Bully

Re: Internet bezprzewodowy w Warszawie. Pomocy :)

Post autor: Bully »

Hm.... ceny interesujace, ale to jest akademik... i chciałbym założyć sobie neta do pokoju.... niestety tylko do jednego... czyli był bym sam... i tez mam puytanie (pytam tu bo jeszcze komus moze sie ta wiedza przydac...) właściwie dwa: czy istniejemozliwosc podpiuasnia umowy nie na rok czy iles tam tylko powiedzmy do czerwca włącznie i czy sa jakieś ograniczenia co do ilości przesyłu danych...?? (powiedzmy 2gb i łącze zwalnia..) :D
Pozdrowienia
Bully
ODPOWIEDZ