jak podłączyć NanoStation2 Loco

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

advokat
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2010-06-16, 21:28
Lokalizacja: Mrągowo

Re: jak podłączyć NanoStation2 Loco

Post autor: advokat »

Proszę o pomoc jak podłączyć NanoStation2, bo albo z moją anteną jest coś nie tak, albo sam nie wiem.

Antena ma zwiększyć zasięg sieci wifi w naszej firmie. Sieć opiera się na router(internet) i z routera sygnał miałby iść do Nano jako AP.

Podłączam kablem RJ45 (fabrycznym od routera) z Lan1 do Lan zasilacza, a drugim kablem (taki sam-RJ45 "z pudełka" od routera) z PoE do gniazda LAN w stacji.
I widze ciemność - żadna dioda na stacji się nie zapala?

Czy do podłączenia anteny potrzebny jest jakiś inny kabel RJ45 niż taki co zazwyczaj znajduje się w pudełku od routera?

PS> przepraszam za określenia, ale w tych dziedzinach jestem laikiem.
atroxin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2016-02-13, 12:13

Re: jak podłączyć NanoStation2 Loco

Post autor: atroxin »

Proszę o pomoc
W ustawieniach anteny przez przypadek ustawiłem Lan i teraz nie działa internet ani nie mogę się dostać do ustawień.
Teraz przechodzimy do zakładki Network
Tryb pracy jako: Router,
Disable network: None, (w tym miejscu zamiast None dałem LAN)
Wie ktoś moze jak to zmienić?
adriano_6
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-02-09, 09:41

Re: jak podłączyć NanoStation2 Loco

Post autor: adriano_6 »

Witam
Czy mogę prosić o pomoc?
Otóż mój problem polega na tym, że po podłączeniu anteny pod lapka (win8.1pro) nie mogę podłączyć się pod antenę NanostationM2 (połączenie ograniczone) zaś przy wejściu w rozwiązywanie problemów wyskakuje następujący problem:
Karta sieciowa "Ethernet" nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP

Próbowałem już resetowałem zarówno antenę jak i kartę sieciową i nic, zaś diody na antenie świecą

Bardzo proszę o jakąś podpowiedź
Z góry dzieki
ODPOWIEDZ