bezprzewodowy

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

Gość

Re: bezprzewodowy

Post autor: Gość »

a w bialymstoku mamy cos takiego?
Nie słyszałem, ale jeśli w Białymstoku coś takiego mogłoby powstac, to może i dalej sięgnie...
Jak zwykle nasze tereny są białą plamą dla nowych technologii. :roll:

Romek
gość z poznania

bezprzewodowy

Post autor: gość z poznania »

jeśli chodzi o poznań to http://www.xterm.pl/xterm.pl/
piter74

Re: bezprzewodowy

Post autor: piter74 »

A jeśli chodzi o Warszawę-Targówek ( rejon ronda żaba )????

Pozdro
kk

Re: bezprzewodowy

Post autor: kk »

wiecie moze czy siega cos do głoskowa w powiecie piaseczynskim ?? nic nie moge <font color="#FF00FF"><b>»»znaleźć««</b></font>, jedyne co tam moge to iplus, ale to tragedia 54kbps...
Gość

Re: bezprzewodowy

Post autor: Gość »

newboy pisze:Jeśli chodzi o Wawę to proszę sprecyzować dokładnie miejsce zamieszkania

Warszawa ul żytnia od strony al prymasa tysiaclecia... :o
[email protected]

warszawa tarchomin książkowa 7a-f

Post autor: [email protected] »

Witam. Na naszym osiedlu (Warszawa Tarchomin, Książkowa 7a-f) króluje niepodzielnie AsterCity ze swoją dosc drogą ofertą. Dosc spora grupa mieszkanców nie jest zadowolona z usług tej firmy i chciałaby korzystac ze stałego dostępu innego operatora. Niestety, mimo iz za płotem jest TPSA, niedaleko chello i inne firmy, zadna z nich nie ma planów inwestycyjnych na naszym osiedlu (dogadali się chłopaki?). Gdyby czytał to ktos z firmy oferującej stały dostęp do internetu, która nie boi się AsterCity, to zapraszamy...
Pozdrawiam
mmal
kristians

Re: bezprzewodowy

Post autor: kristians »

Wiec ja tez sie cso spytam byla by siec wokolicahc czestochowy konkretnie Aleksandria jakas z przystena cena i z publicznym ip i bez blokowania portow :twisted: i zbey mzoan bylo grac prezz neta w gry typu daiablo counter stirke
mirek

radiowy Podkarpackie

Post autor: mirek »

mam kilka pytań,czy w miejscowości Wadowice Górne koło Mielca jest zasięg radiowego? czy są jakieś limity?, i jaki jast najniższy abonament ?, i czy trzeba mieć linie telefoniczną?.prosze niech ktoś kto wie odpisze. pozdrawiam :lol:
niezadowolony klient

Re: internet radiowy w Piasecznie i Warszawie

Post autor: niezadowolony klient »

franz pisze:
Agnieszka pisze:A czy w okolicach piaseczna jest mozliwe zalozenie takiego internetu??

pewnie, ze jest i to jeszcze za super cene...

www.mgsp.com.pl to Piaseczno

www.fornet.net.pl to Warszawa
to jedna i ta sama firma juz. ta 2 przejeta przez ta 1.
od 3 miesiecy czekam na info czy isniec bedzie mozliwosc podpiecia internetu w warszawie na zlotej - srodmiescie i nie moge sie doczekac. kilkadziesiat telefonow w tym okresie. ceny maja ok, ale podejscie do klienta fatalne - zdecydowanie nie polecam.
ksisb

bezprzewodowy na Mokotowie - Chodkiewicza

Post autor: ksisb »

szukam netu, mieszkam na Mokotowie na Chodkiewicza róg Madalińskiego
Gość

Re: internet radiowy w Piasecznie i Warszawie

Post autor: Gość »

TAK mam 2mb od MGSP i sa tragiczni... w miesiacu potrafi nie byc oko 4-5dni netu oraz pingi do onetu maja okolo 5-37% strat. Wczesniej mialem modem od netii i lepiej chodzil niz to lacze...
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
LoL

Re: bezprzewodowy

Post autor: LoL »

A w bogatyni jakiś rozsądny by się znalazł
ja

Re: bezprzewodowy

Post autor: ja »

ja też poszukuje w dzierżeninie jakiegoś internetu
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez ja, łącznie zmieniany 1 raz.
Gosc

Internet bezprzew. Ursynów Piaseczno

Post autor: Gosc »

MG system to firma krzaków!
Jagoda

Internet w warszawie

Post autor: Jagoda »

A czy ktos moze wie co z internetem w Warszawie na Nowolipiu? To w zasadzie jeszcze srodmiescie, jedna ulica od Jana Pawla? Strasznie ciezko mi cos wykombinowac, a chcialabym uniknac neostrady np.
Jesli komus cos przyjdzie do glowy to : [email protected]
Bylabym bardzo wdzieczna.

Pozdrawiam cieplo
Jacek

Re: bezprzewodowy

Post autor: Jacek »

piter74 pisze:A jeśli chodzi o Warszawę-Targówek ( rejon ronda żaba )????

Pozdro
Przyłączam się do pytania.
Interesuje mnie też rejon Wiśniewa (to jest naprzeciwko Tarchomina - przez Modlińską).

pozdr
J.
ikas

Re: bezprzewodowy

Post autor: ikas »

A jeśli chodzi o Ursynów-Grabów (ul. Taneczna-Lambady-Rumby)? Czy jest tu możliwość podłączenia się do naet w jakikolwiek sposób?
Tepsa, Netia, kablówki - odpadają, nie chce im się tu podłączać.
Info proszę na majla
[email protected]
Gość

Re: bezprzewodowy

Post autor: Gość »

Anonymous pisze:z Wawą? ofert w stolicy są setki.
mondrala się znalazł - to podaj coś radiowego na brudnie!
Nic poprostu nic!!!

Nic poprostu nic!!!

Post autor: Nic poprostu nic!!! »

Jeżeli znajdziecie coś na Białołęce dworskiej, cokolwiek, jakiś stały internet to będe niezmiernie wdzięczny.
Choinka jest XXI wiek a ja mieszkaniec stolicy nie mam żadnego stałego dostępu do sieci. Nawet w TP. Pomocy!!!!

Jeśli znacie jakieś rozwiązanie dla mieszkańca Białołęki to piszcie [email protected]
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Nic poprostu nic!!!, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: bezprzewodowy

Post autor: Gość »

jezeli chodzi o www.mgsp.com.pl to Piaseczno to chcialem zalozyc od nich internet i powiedzieli ze sa zajeci innymi sprawami i ze najwczesnij cos zobacza na wiosne
kinga

a jakie rozwiązanie jest najlepsze w W-wie Pradze

Post autor: kinga »

ja ptrzebuje radiówki w w-wie
Bułka

Internet bezprzewodowy

Post autor: Bułka »

Potrzebuje informacji na temat internetu bez Kabli W miejscowosci Kozubszczyzna to jest 5km od Lublina. Pozdrawiam
Walgir

Re: bezprzewodowy

Post autor: Walgir »

czesc sluchajcie bardzo potrzebuje pomocy
otuz potrzebuje jakegos ultra szybkiego lacza na server <font color="#FF00FF"><b>»»nie mogę««</b></font> nic znalezc
moze orientujecie sie jakie sa oferty w Zielonaj Góze?
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: bezprzewodowy

Post autor: zDaleKi »

Walgir pisze:czesc sluchajcie bardzo potrzebuje pomocy
otuz potrzebuje jakegos ultra szybkiego lacza na server <font color="#FF00FF"><b>»»nie mogę««</b></font> nic znalezc
moze orientujecie sie jakie sa oferty w Zielonaj Górze?
Co masz na myśli przez pojęcie ultra szybkie łącze?
I czy to ma być łącze radiowe zgodnie z tematyką grupy??
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez zDaleKi, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
mike

Dostep bezprzewodowy na poludniowy zachód w-wy

Post autor: mike »

Czesc
Jestem zdesperowany jakościa działania blueconnecta i szukam innej alternatywy dostepu bezprzewodowego: miejscowość Granica (kod 05-806) w pobliżu Pruszkowa - dom jednorodzinny. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, proszę o info na priva [email protected]
Gość

Re: bezprzewodowy

Post autor: Gość »

Jeżeli jest coś bezprzewodowego w rejonie ul. Kowalczyka ( Modlińska przy stacji BP) to proszę o kontakt na [email protected]
bia?o??kacity
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-01-06, 17:19

Re: Nic poprostu nic!!!

Post autor: bia?o??kacity »

dołanczam sie do apelu !! miszkam na Białołęce (Płochocińska)
HELP !!

tymczasme jeżeli ktoś mógłby mi wskazać najtańszy w praktyce bezprzewodowy, ogólnopolski to stawiam browarka ;)
pozdrawiam !
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez bia?o??kacity, łącznie zmieniany 1 raz.
Jerzyk

Re: bezprzewodowy

Post autor: Jerzyk »

Ogólnopolskie usługi oferują jak na razie tylko operatorzy GSM, zasięg znajdziesz tutaj http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=309 , ceny od 60 PLN brutto.
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 10:28 przez Jerzyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: bezprzewodowy

Post autor: Gość »

Ja szukam internetu bezprzewodowego w Warszawie na Ochocie dokłądnei ulica Kaliska oczywiście w rozsądnej cenie jesli ktoś ma jakies propozycje bede bardzo wdzięczny Pozdrawiam
Bartek91
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2005-10-16, 17:32
Lokalizacja: Warszawa-bia?o??ka

Re: Nic poprostu nic!!!

Post autor: Bartek91 »

Ja tez sie dołączam!!! Szukam od 2 lat stalego internetu w warszawie na białołęce (ulica wilkowiecka). Niby stolica a NIC nie dziala!!!
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Bartek91, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ