Internet na Ochocie w Warszawie

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

Internet na Ochocie w Warszawie

Post autor: Gość »

Mam problem-chce miec staly dostep do internetu,ale nie moge znalezc rozwiazania. Mieszkam na ul. Węgierskiej na Starej Ochocie. Internet jest mi niezbedny na moich studiach. Prosze o pomoc. Moze ktos wie jakie firmy oferuje dostep do internetu na Ochocie.
chaszcz

internet na Ochocie w Warszawie

Post autor: chaszcz »

Witaj,
Ja też miałem z tym problem(mieszkam na Szczęsliwicach).
Kablówka nie oferuje dostępu do netu pod moim adresem, neostrada jakoś mnie nie przekonuje, innych providerów nie mam w zasięgu.
Ostatnio znalazłem ciekawą ofertę firmy AirBites. Skusiłem się, ale na razie czekam na przyłączenie i nie mogę się wypowiedzieć jak to będzie wyglądało w praktyce.

Pozdrawiam
Kate

dostęp do internetu

Post autor: Kate »

mam ten sam problem co poprzednia osoba. czy nie ma na ochcocie jakiejś kafejki pod któą można by sie podłączyć? czy im to sie naprawde nie opłaca?
mieszkam od niedawna na ochcocie i nie wiedziałam ze moga byc z tym ajkies problemy...a jednak.
jeśli ktoś ma jakis namiar to bardzo proszę
ODPOWIEDZ