wimax w swietokrzyskiem??

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
michallll

wimax w swietokrzyskiem??

Post autor: michallll »

wimax w swietokrzyskiem?? slyszeliscie cos o tym? gdzies mi sie obilo o uszy ze ma byc w swietokrzyskiem pierwszy w polsce taki dostep do netu (w przyszlym roku??) bo nie wiem czy sie ladowac w umowe na iplusa albo blueconnecta na 2 lata bo mieszkam na wsi i egde nie bede mial raczej a a gprs to taki jest wolny ze zaspiam chwilami przy nim.....
ACze

Re: wimax w swietokrzyskiem??

Post autor: ACze »

Istnieje coś takiego!!! NASK uruchomił sieć WiMax w świętokrzyskiem. Na ich stronie i w biurze obsługi klienta można się dowiedzieć więcej. Chyba będą lub już udostępniają net komercyjnie.
Pzdr
michallll

Re: wimax w swietokrzyskiem??

Post autor: michallll »

a jak mam ich znalezc ?? masz jakis kontakt??zaraz poszukam na necie ale moze wiesz ze w kielcach maja jakies biuro czy cos takiego to napisz. dzieki z gory
Gość

Re: wimax w swietokrzyskiem??

Post autor: Gość »

michallll pisze:a jak mam ich znalezc ?? masz jakis kontakt??zaraz poszukam na necie ale moze wiesz ze w kielcach maja jakies biuro czy cos takiego to napisz. dzieki z gory

To bzdury - jeszcze nic nie powstało. Przetarg na e-świętokrzyskie został właśnie unieważniony.
ODPOWIEDZ