TL-WR940N

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lewyx84
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2014-09-12, 09:54
Lokalizacja: Kowale

TL-WR940N

Post autor: lewyx84 »

Czołem,
posiadam takowy router i mam co do niego jedno pytanie.
Mianowicie, czy można wgrać na niego alternatywny soft, a jeśli tak, to co można tym osiągnąć? Poprawę wydajności, prędkości? Więcej ustawień?

Pzdr
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: TL-WR940N

Post autor: YaHooo »

lewyx84 tak można wgrać do niego np. OpenWrt. A co się zyskuje? Prędkości raczej nie poprawisz. Stabilność możesz. A alternatywne oprogramowania pozwala czasem uzyskać więcej. Ale ogólnie powiedziałbym, że jeśli nie wiesz co możesz zyskać poprzez instalację nowego alternatywnego oprogramowania znaczy, że nie jest Ci najprawdopodobniej potrzebne ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Ombre
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-01-02, 10:05

Re: TL-WR940N

Post autor: Ombre »

Witam,

po pierwsze chciałem się przywitać na tym szacownym forum.

Zarejestrowałem się ponieważ zastanawia mnie możliwość podłączenia modemu USB LTE do routera TL-WR940N.

Fabryczny soft nie daje takiej możliwości.

A czy alternatywne oprogramowanie jest w stanie zrobić coś takiego?

Proszę o odpowiedź bo nie wiem na jaki wydatek się nastawiać.

pozdrawiam

Dawid
ODPOWIEDZ