Internet radiowy

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dawid

Internet radiowy

Post autor: dawid »

Chcialbym założyć internet radiowy w domu !!!
Proszę o ofery dotyczace internetu tzn. prędkości dostępu , zasięgu , oraz ceny instalacji i abonamentu .
Anonim

Internet radiowy

Post autor: Anonim »

Działają w granicach administracyjnych miast: Krakowa, Warszawy, Poznania i Wrocławia.

Więcej informacji znajdziesz tu

Kod: Zaznacz cały

www.airbites.net
Gość

Re: Internet radiowy

Post autor: Gość »

Anonim pisze:Działają w granicach administracyjnych miast: Krakowa, Warszawy, Poznania i Wrocławia.

Więcej informacji znajdziesz tu

Kod: Zaznacz cały

www.airbites.net
:cry:

To z tymi "granicami administracyjnymi" to lipa, jedne wielkie oszustwo. Dzwoniłem na infolinię, podałem ulicę, powiedzieli, że jest zasięg i kazali przyjechać do siedziby na Dąbrowskiego. Umówiłem się telefonicznie i przyjechałem. Dzwoniłem domofonem, stałem z 10 min. Nikogo nie było. Ponieważ bardzo mi zależy na dostępie do netu, przyjechałem jeszcze raz, następnego dnia. Odstałem w kolejce i... dowiedziałem się, że w mojej okolicy (środek Ursynowa) nie ma możliwości na dostęp do netu, ani radiowy ani jakikolwiek inny. Na moją uwagę o wprowadzeniu mnie w błąd przez infolinię, miła pani za biurkiem powiedziała, że to nic złego, bo to takie "działanie marketingowe". Niech spier...
Jednym słowem oszuści.
Zdecydowanie nie polecam.
[email protected]
ODPOWIEDZ