prosba router wifi

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
panjanusz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2016-12-07, 15:09

prosba router wifi

Post autor: panjanusz »

czesc koledzy mam na imie daniel mam taki maly problem odrazu napisze ze nie znam sie zbytnio na komputerach modemach itp
Moj problem wyglada tak ze mam internet na karte przez modem huawei e3531 ale chcialem udostepnic internet dziecku poczytalem w google i przyszedl z pomoca program virtual router wszystko dzialalo dziecko mialo internet u siebie w pokoju ale mlody geniusz cos poprzestawial i niedziala po wlaczeniu programu wyskakuje blad virtual menager cannot be started ? <font color="#FF00FF"><b>»»nie mam««</b></font> pojecia co zrobic ? moze ktos pomoze moe ktos mial taki przypadek
z gory dziekuje za pomoc ewentualnie moze jakis inny sposub na wifi bez programu virtual router
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: prosba router wifi

Post autor: matek451 »

Masz bardzo nietypowy modem 3G, skąd ten wynalazek, jaka to wersja, zwykła czy HiLink? Problem polega na doborze routera z nim zgodnego.
panjanusz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2016-12-07, 15:09

Re: prosba router wifi

Post autor: panjanusz »

czesc dostalem takie cos z play wczesniej niebylo problemow z virtual router ale moj mlody cos porobil i ja <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> co moze cos zrypane jest w ustawieniach mam router wifi zewnetrzny ale nie wiem jak go podlaczyc zeby wysylal sygnal z tego smiesznego modemu huawei ten router wifi to thomson model:tcm471 czy da rade to jakos uruchomic podlaczyc moze ustawienia internetowe sa uwalone?
dane huawei
Producent

Huawei

Gwarancja

2 lata w serwisie zewnętrznym

funkcje urządzenia

modem GSM

zastosowanie

domowy
mobilny

interfejsy WAN

gniazdo SIM

ilość portów WAN

1 szt.

częstotliwość GSM

2100 MHz
900 MHz

transmisja danych

HSPA+
UMTS
GPRS
EDGE

złącza

1 x USB 2.0

wymiary

NET-3G-HUA-045 mm

waga

30g
ODPOWIEDZ