Połączenie dwóch routerów W8950ND + WR841N

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bartolino9
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-01-27, 21:17

Połączenie dwóch routerów W8950ND + WR841N

Post autor: bartolino9 »

Witam proszę o pomoc w połączeniu tych dwóch routerów, a mianowicie mam internet z kabla z routera głównego, który sygnał pobiera z anteny na dachu. Chce do niego podłączyć kablem router TPLINK W8950ND, a dalej żeby ten router poprzez WIFI przekazywał sygnał do routera TPLINK WR841N i to z tego ostatniego potrzebuje WIFI do laptopa i telefonu itd. Chodzi o przedłużenie sygnału, a kable nie wchodzą tutaj w grę. Próbowałem już wielu sposobów z WDS czyli ustawienie na pierwszym danych drugiego i odwrotnie, z tym że DHCP w drugim jest wyłączone. Potem niestety po zapisaniu ustawien nie moge sie juz zalogować do ustawien żadnego routera, a internetu nie ma. Próbowałem się połączyć też samym WR841N do głównego routera, który pobiera sygnał z anteny, ale działa to tylko w jednym pomieszczeniu, a dalej już nie i też są problemy. Proszę o pomoc i rady jak rozwiazac ten problem i jak to połączyć prawidłowo, pozdrawiam
ODPOWIEDZ