ubiquti nanostatnion2m i TL-WR1043ND z gargole problem konfiguracji

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
artax22
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2009-12-29, 00:21
Lokalizacja: rzeszów

ubiquti nanostatnion2m i TL-WR1043ND z gargole problem konfiguracji

Post autor: artax22 »

witam jak skonfigurować ubiquti ns 2m aby odbierał po wifi internet bezprzewodowy oczywiscie siec otwarta od mojego pracodawcy w uk wszystkie dane z dhcp bez problemu mi przydziela i net dziala
skonfigurowana mam jako stacja

lecz za posrednictwem tp-linka wr 1043nd z gargole bo taki soft mam chce rozdzielic internet i podlaczyc laptopa po wifi lub kablem przez lan tv po lanie i kom przez wifi

w domu mam airgrida tez odbieram internet na nim wifi podlaczonego mam tp-linka pod WAN I WSZYSTKO SMIGA DZIELE neta bez problemu a z gargole i tp-linkiem mam problem prosze o pomoc
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: ubiquti nanostatnion2m i TL-WR1043ND z gargole problem konfiguracji

Post autor: key »

Napisz prosze po polsku z czym masz problem.
Nie pomagam na PW.
artax22
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2009-12-29, 00:21
Lokalizacja: rzeszów

Re: ubiquti nanostatnion2m i TL-WR1043ND z gargole problem konfiguracji

Post autor: artax22 »

w tym ze ubiquti nanostation 2 odbiera internet i spokojnie podlaczony pod laptopa dziala ale nie moge go podzielic przez tplinka z gargole chyba ze jeszcze cos musze zmienic w ubiquti
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: ubiquti nanostatnion2m i TL-WR1043ND z gargole problem konfiguracji

Post autor: krystianb »

<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=119029#119029" target="_blank">»TTL«</a> bądź konflikt adresów IP - tplink ma ten sam adres co inne urządzenie w sieci.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ODPOWIEDZ