Netgear LB1111

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sashagrey
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2015-10-16, 07:40

Netgear LB1111

Post autor: sashagrey »

Drodzy mędrcy.

Zmęczony notorycznie wieszającą się siecią opartą na 5186a (dzieje się tak bez względu na egzemplarz, przy duzym ruchu na 5G<>1000BaseT) szukalem alternatywnego rozwiazania.

Znalazłem produkt Netgear LB1111 - i zasadniczo ma w teorii zalety - PoE, niewielka cena.
Nie chcę jednak korzystać z tego produktu w trybie routera bazowanego na nim, bo stosowny router do sieci już posiadam, AP który się nie wiesza (ubnt) też a to co mnie interesuje to wpięcie LB1111 do portu WAN mojego routera.

I tu nasuwa się pytanie. Przejrzałem manual i FAQ, i LB1111 może pracować w trybie bridge - w sumie o to mi chodzi - a pytanie brzmi czy WAN na routerze po DHCP dostanie adres mojego operatora LTE ? Jezeli tak to wszystko jasne. Jeżeli nie - to pytanie czym jest tryb bridge'a (IPPT) opisany w manualu tegoż urządzenia.

Ktoś pomoże ?
ODPOWIEDZ