Router Tp-Link

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Damian5589
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-03-12, 18:15

Router Tp-Link

Post autor: Damian5589 »

Witam mam taki problem nie mogę zalogować się do routera tp-link gdy wpisuje adres ip bramy domyślnej wyskakuje mi ,,Air os' Podejrzewam że to jest moja antena i za nic normalnie się nie mogę do rutera zalogować mogę to zrobić nienormalnie opiszę poniżej .

Ruter mam połączony w następujący sposób Pc od niego wychodzi przewód do routera wpięty w port lan następnie idzie przewód z portu lan z routera do takiego czarnego urządzenia od anteny podejrzewam że to jest ten Air os i z tego czarnego urządzenia idzie przewód do antyny czarne uradzenie jest zasilane dodatkowo przewodem który podłanczam do prądu .

Teraz gdy wklepuje adres w przeglądarke 10.0.0.1 mój adres mojej bramy domyślnej to mi wyskakuje Air os nie mogę się do niego zalogować Dostawca ma dane do tego ja tylko moge się do rutera zalogować

mogę się zalogować jak odepne przewód który idzie od czarnego urządzenia Air os do rutera jak go odepne komputer rozpoznaje adres Routera domyślny 192.168.0.1 i wtedy mogę się zalogować Ale co mam zrobić w moim tp-linku abym mógł się cały czas logować ... do routera ? idzie jakoś odpiąc to czarne urządzenie całkowicie czy ono musi być ?

Antena to: NanoStationIocoM5
routera nie znam dokładnej nazwy

Dziękuje za wszelką pomoc Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26129
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Router Tp-Link

Post autor: wojteks »

Coś czarne to zasilacz Poe do anteny w której jest router z Air os czyli Nanostation.

Po co chcesz się logować do Tp-Linka? Najprościej to wepnij kabel od Nanostation (tego czarnego coś) do WAN Tp-Linka.
Nie pomagam na PW!
ODPOWIEDZ