totolink n300RT jako AP-Client - traci polaczenie z routerem przy bezczynnosci

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kinetiq
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-09-09, 14:53

totolink n300RT jako AP-Client - traci polaczenie z routerem przy bezczynnosci

Post autor: Kinetiq »

Witam,
mam powyzszego Totolinka jako Ap-client w miejscu gdzie nie dociagne kabla, podlaczona jest wieza i stary xbox. gdy wlaczam sprzety, np rano, nie mam dostepu do sieci, router glowny (Asus RT-AC53) nie widzi Ap-clienta, w druga strone, o ile moge sprawdzic, jest tak samo. Pomaga reset totolinka (power off/on). Nie wiem ile czasu trwa polaczenie z wifi po wylaczeniu podlaczonych <font color="#FF00FF"><b>»»urządzeń««</b></font>, na pewno po 3 godzinach bezczynnosci, polaczenia juz nie ma i potrzebny jest ponowny reset.

Czy macie pomysl, jak utrzymac polaczenie do/z Ap-clienta, gdy wszystkie podlaczone do niego urzadzenia sa wylaczone?

Dla mnie wyglada to tak jakby przechodzil w stan uspienia i nie potrafil sie wzbudzic. No chyba ze problem tkwi w Asusie, ale skoro reset Toto wystarczy zeby przywrocic polaczenie, to rownie dobrze mozna by wyslac jakies pakiety w regularnych odstepach czasu i podtrzymywac to polaczenie. Tylko nie wiem jak.
ODPOWIEDZ