Ubiquiti nanostation2 brak ekranu logowania

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
SkagGully
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2016-02-12, 15:03

Ubiquiti nanostation2 brak ekranu logowania

Post autor: SkagGully »

Kupiłem w internecie używanego Ubiquiti NanoStation2. Problem w tym, że nie mogę wejść w ustawienia anteny, bo nie wyświetla mi się ekran logowania. Wpisywałem w TCP/IPv4 zarówno 10.0.0.20 a potem w przeglądarce 10.0.0.1 jak i 192.168.1.254 i 192.168.1.20 w przeglądarce, ale bez efektu. Co bym nie wpisywał w TCP/IP i w przeglądarce ciągle dostaję komunikat: "Nie można wyświetlić strony". Urządzenie resetowałem dwa razy. Sprzedający twierdzi że sprzęt jest sprawny, że był testowany przed wysłaniem, ale u mnie jakoś nie działa.
Mam jeszcze Ubiquiti NanoStation Loco2 i tam w ustawienia wchodzę bez problemu, a tu nic.

Macie jakieś pomysły jak ruszyć to dziadostwo?
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Ubiquiti nanostation2 brak ekranu logowania

Post autor: key »

Sprawdz przy pomocy polecenia "ping" czy odpowiada, tylko nie zapomnij ustawic IP na sztywno na computerze tak, zebys byl w tej samej podsieci.
Po resecie Nano jest dostepna na 192.168.1.20.
Nie pomagam na PW.
ODPOWIEDZ