wzmacniacz wifi

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
moiz

wzmacniacz wifi

Post autor: moiz »

Czy warto kupić wzmacniacz wifi? Długie mieszkanie, 2-3 ściany działowe, router z internetem na jednym końcu, laptop na drugim końcu mieszkania. Wystarczy prędkość 5-7 mb/s
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: wzmacniacz wifi

Post autor: key »

Nie warto - wrzuc w allegro "powerline wifi".
Nie pomagam na PW.
moiz

Re: wzmacniacz wifi

Post autor: moiz »

Czy dobrze rozumiem, że sygnał idzie siecią energetyczną, a potem wifi? Jeśli tak, to czy możesz polecić coś? W cenie do 100 zł jest jakiś dlink i tplink? Muszę podłączyć tylko jeden komp,więc wystarczy zestaw z dwoma wejściami.

Jak można to przetestować na spokojnie czy działa u mnie? Zamówić przez net i ewentualnie oddać przed 14 dniami?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: wzmacniacz wifi

Post autor: matek451 »

moiz

Re: wzmacniacz wifi

Post autor: moiz »

Tylko ta cena w porównaniu do reszty sprzedawców. No i tylko 6 miesięcy gwarancji?

Może być bez wifi, sam ethernet. Mam jakiś wolny router wifi do najwyżej podłączę go do plc.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: wzmacniacz wifi

Post autor: matek451 »

Mam takie D-linki od kilku lat i działają bez problemu. Cena atrakcyjna jak za zestaw PLC z AP.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: wzmacniacz wifi

Post autor: key »

Poszukaj POWERLINE AV500 DHP-309AV - zestaw okolo 80 PLN
Nie pomagam na PW.
ODPOWIEDZ