Router B525 Moje parametry, dobór anteny

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Albertoo21
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2018-08-02, 20:21

Router B525 Moje parametry, dobór anteny

Post autor: Albertoo21 »

Witam Serdecznie dobrych ludzi :) Otóż mieszkam w małym miasteczku gdzie nadajnik ogólnosiecowy jeśli mogę tak nazwać gdyż na bts pokazuje wszystkich dostawców ja mam z tmobile. Patrzyłem dostępne pasma i są od 800 do 2600 włącznie z pomiędzy tym zakresem. Mam pytanie odnośnie anteny oraz na jakie pasmo najlepiej przekierować mój lte :) Głównie chodzi mi o to czy prędkość będzie unormowana mam 20mb/3mb up jeśli będzie różnica to wezme 60/10 ale póki co w sccrenach sami ocenicie. Jeśli ktoś przeczyta te wypociny to głównym celem jest antena oraz upload stały żeby wahał się od 2.5 do 3mb. W każdym screenie są również wyniki z speed testu wystarczy wejść w link.


Pozdrawiam i z góry dziekuję za pomoc.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Router B525 Moje parametry, dobór anteny

Post autor: matek451 »

Przecież tam działa i tak tylko LTE1800Networks. Te wszystkie testy to połączenie tylko z nim na LTE1800. na dodatek z bardzo słabym sygnałem. Brak połączeń z wymuszonym tylko LTE800( są na BTS-ach T-mobile Górno,Makoszyn i Komórki) i tylko LTE2600( BTS-y są w Kielcach). Raczej brak szans na agregację pasm LTE.
ODPOWIEDZ