Upnp

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
PabloF
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2018-09-25, 10:25

Upnp

Post autor: PabloF »

Witam,

Nie mogę połączyć się z zewnątrz sieci do AP po przekierowaniu przez port na IP AP.

Sprawa wygląda tak:
1. Modem E3372 wersja zmodowana Hilink by był dostępne opcje DMZ i UPNP wpięty do Routera Asusa poniżej. Oferuje publiczne IP.
2. Router Asus AC51U, zajmuje się komunikacją i oferuje DHCP innym urządzeniom. Nie jest AP bo tym zajmują się inne urządzenia,. Posiada IP 192.168.1.1

3. TP link WDR-4300 zajmuje się tylko dostarczaniem sieci wifi. Jest wpięty pod asusa no.2 przez port switch. Nie przydziela IP. Po prostu jest AP.
Posiada ip 192.168.1.111

Sprawa wygląda tak: Po wpisaniu IP publicznego i portu do asua WebGui wyskakuje mi oczywiście wszystko poprawnie o dziwo działa mega szybko.
Natomiast gdy przyznaje Port 7500 dla no.3. czyli TPlinka a jego ip to 192.168.1.111 nie wyskakuje mi nic. Po prostu mija limit połączenia.
Co jest źle?
Jakieś pomysły?

Dodam, że przekierowanie na innej sieci w innym miejscu zrobione niemal podobnie tylko bez E3372 jako wan działa wyśmienicie i zgodnie z nr portu przekierowuje na dane IP.

prosze o poradę.
ODPOWIEDZ