Ubiquiti Amplifi Hd

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Andreaw317
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2018-10-27, 09:12

Ubiquiti Amplifi Hd

Post autor: Andreaw317 »

Witam wszystkich,
Szukam stabilnego, szybkiego rozwiązania sieci bezprzewodowej w duzym domu - warunkiem jedna sieć i brak widocznego przełączania miedzy punktami. Posiadam internet 400/100.

Mój plan to zakup 3szt Ubiquiti Amplifi router. 1szt podpięta do routera dostawy internetu. Kolejne 2 szt podpięte do routera Amplifi. Jeśli znajdzie się jakiś martfy punkt to dodanie Mesh Point-a.
Mam do was pytanie czy spięte ze sobą 3szt routera Amplifi bedą działać jako mesh i bede mial jedna siec?

Czy jednak kazdy router bedzie tworzyl swoja i tylko opcja jeden router amplifi z dodatkowymi mesh pointami z wtyczkami bezposrednio do gniazdka 230v bedzie dzialas jako jedna siec?

W skrócie chodzi mi o to czy w systemie Ubiquiti Amplifi urzadzenia Amplifi HD router oraz Amplifi HD MeshPoint sa zamienne i roznia sie tylko sposobem polaczenia - bezprzewodowe lub polaczone kablem?
ODPOWIEDZ