Huawei B525 zmnijeszenie mocy wifi

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dandi32
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2012-12-10, 12:08
Lokalizacja: Polska

Huawei B525 zmnijeszenie mocy wifi

Post autor: dandi32 »

Mam pytanie. B525 z Play na ich sofcie. Czy jest możliwość zmniejszenia mocy wifi? Nie wiem jak to wytłumaczyć. W starym ruterze tp linka miałem coś takiego że była opcja moc czy zasięg wifi i było tam high, normal i low.
W sumie wifi używam w bloku w jednym pokoju więc nie potrzebuje żeby to wifi siało nie wiadomo jak. Czy w B525 jest taka opcja w ogóle?
Coś mi tam gdzieś mignęło, ale nie wiem czy to nie dotyczyło zasięgu sieci komórkowej.
dandi32
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2012-12-10, 12:08
Lokalizacja: Polska

Re: Huawei B525 zmnijeszenie mocy wifi

Post autor: dandi32 »

Ogólnie to sam sobie odpowiem. Nie ma takiej opcji nigdzie.
Ruter wrzuciłem do szafy. Możecie się śmiać ale po prostu tak źle się przy tym ruterze czułem że nie wiem, strasznie ma jakieś duże promieniowanie.
Za jakiś czas spróbuje jeszcze wynieść go do innego pokoju, ale nie wiem czy to coś pomoże.
I nie jestem żadnym foliarzem ani nawiedzonym, ale przy nie których urządzeniach odczuwam to promieniowanie.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Huawei B525 zmnijeszenie mocy wifi

Post autor: Hermogenes »

Możemy się zamienić dam taki w którym jest regulacja niestety jest bez agregacji.
poz Hermogenes
ODPOWIEDZ