Internet na PS4 LAGi

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ucizze
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2019-04-19, 07:08

Internet na PS4 LAGi

Post autor: ucizze »

Wpierw Witam szanowne grono mam nadzieję że uda mi się dzięki wam zaradzić coś na mój problem więc tak.

No mam takie lagi z początku i czasem przez cały mecz że nie dam rady grać...

I teraz pytanie do was. Mam internet radiowy antena jest na dachu z niej idzie kable do routera do pokoju obok i tam jest router. Ja mam konsolę w pokoju obok routera i nawet kupiłem TL-WA701ND i ustawiłem jako client żeby łapał ten sygnał z pokoju obok i po kablu go daje do konsoli i dalej klepa lagi są na PS pokazuje pobieranie w granicach 12mb. Wczoraj zmieniłem na repeater z tego clienta i jakby mniej cięło... Ale wyczytałem że ten repeater to ch,...... Co zrobić nie mam opcji kabla od routera do PS ciągnąć a to najlepsza opcja...
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Internet na PS4 LAGi

Post autor: wojteks »

Zawsze da się kabel położyć (najtaniej i najlepiej), można też Powerline ethernet próbować (drogo). Najpierw to upewnij się że problemem nie jest dostawca czyli PS4 do routera w pokoju obok kablem podłącz.
Nie pomagam na PW!
ODPOWIEDZ