Jak wyłączyć WiFi?

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Smokulon
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2019-05-23, 12:17

Jak wyłączyć WiFi?

Post autor: Smokulon »

Witam wszystkich a szczególnie tych którzy pomóc potrafią. Kupiłem w lombardzie router E5785 bez blokady SIM, działa, ale nie mogę wyłączyć WiFi w jego GUI. Na pierwszym screenie w tabeli pierwszym rzędzia niepodkreślona funkcja EDYTUJ nie działa. Poprzednio miałem na próbę taki sam z T-mobile i tam bez problemowo się dało. A chce WiFi wyłączyć bo nie jest mi potrzebne przez cały czas a na dodatek rozładowywuje baterię, nawet podłączenie pod USB 3 nie pomaga. Dopiero po ręcznym wyłączeniu routera mogę ją całkowicie naładować. Tak samo było z resztą na tym nowiutkim z T-mobile. Załączam zrzuty i proszę o porady bo moje pomysły się wyczerpały. Pozdrawiam.
ScreenShot_20190523190635.png

ScreenShot_20190523190852.png

ScreenShot_20190523190716.png
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Jak wyłączyć WiFi?

Post autor: key »

W twoich screenach nie ma wylacznika WiFi, jest tylko opcja nie emitowania nazwy sieci.

Na poprzednim routerze miales inne oprogramowanie?
Nie pomagam na PW.
Smokulon
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2019-05-23, 12:17

Re: Jak wyłączyć WiFi?

Post autor: Smokulon »

Zgadza się, na poprzednim był "wyłącznik" WiFi. Było to oprogramowanie wgrane w router z T-mobile. Szukałem w necie softu jaki oni wgrywają w E5785, ale nie znalazłem i tak jak napisałem - więcej pomysłów nie mam...
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Jak wyłączyć WiFi?

Post autor: key »

Smokulon pisze:Zgadza się, na poprzednim był "wyłącznik" WiFi....
Czyli jednak czeka Cie zmiana softu. Wystaw tutaj maila ze poszukujesz, moze ktos ma kopie.
Nie pomagam na PW.
Smokulon
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2019-05-23, 12:17

Re: Jak wyłączyć WiFi?

Post autor: Smokulon »

Tak myślałem... Ale czy dam sobie z tym radę sam? Dawno temu zmieniałem soft w jakimś donglu 3G i go uwaliłem "na własne życzenie"... Jaki to ma być soft, jak się do tego zabrać i gdzie dokładnie mam wstawić tego maila? To jest E5785Lh-22c. Pozdrawiam.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Jak wyłączyć WiFi?

Post autor: key »

Spojrz tu, przeszukaj watki, a jesli nie znajdziesz nic pomagajacego Tobie, napisz nowy post.
Nie pomagam na PW.
Smokulon
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2019-05-23, 12:17

Re: Jak wyłączyć WiFi?

Post autor: Smokulon »

Bardzo serdecznie Ci dziękuję za okazane zainteresowanie i pomoc. <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> ci ja i podładowałem baterię routera przez kabel USB do 77% na wyłączonym routerze i - o dziwo - teraz podczas pracy ładowanie trwa nadal, już jest 80%! WiFi sobie nadaje i bateria się ładuje! Jedyne co mi do głowy przychodzi, to że przy rozładowanej baterii pobór prądu po USB jest tak duży że aż za, i urządzenie samo ogranicza prąd ładowania nadając priorytet utrzymywaniu łączności? A gdy bateria zmniejsza swoje potrzeby prądowe zgodnie ze swoją charakterystyką ładowania to ten bufor działa prawidłowo? Chętnych do pisania prac doktorskich na ten temat pewnikiem nie będzie. Niniejszym jeszcze raz dziękując, temat ten zamykam. Pozdrawiam.
P.S. Problem wyżej opisany wymusił na mnie zakup volto - amperomierza do USB, gdy tylko przesyłka dotrze, sprawdzę moje teorie.
ODPOWIEDZ