Telewizor TcL Ep660 rozłącza wifi

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rafalok
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2019-11-02, 16:04

Telewizor TcL Ep660 rozłącza wifi

Post autor: rafalok »

Cześć.
Mam problem z telewizorem, kupiłem go 2 tygodnie temu model TCL EP660 i problem w tym, ze łączy się z wifi i za kilka minut rozłącza - wifi nie wyłączone nie działa. Gdy ponownie wcisnę wifi to łączy się z siecią i działa znowu kilka minut. Dodam, ze nie ważne czy łącze się z routerem czy tez z hotspotem z teleofnu jest tak samo. Co robić, jak naprawić żeby nie zrywało połączenia ?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Telewizor TcL Ep660 rozłącza wifi

Post autor: wojteks »

Oddać na gwarancję/wymienić TV?
Nie pomagam na PW!
adsa2
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2019-11-04, 14:16

Re: Telewizor TcL Ep660 rozłącza wifi

Post autor: adsa2 »

Mam ich tv i jak miałam jakiś problem to dosyć szybko mi pomogli poprzez kontakt na ich facebooku
umpfh
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2019-11-11, 17:45

Re: Telewizor TcL Ep660 rozłącza wifi

Post autor: umpfh »

rafalok pisze:Cześć.
Mam problem z telewizorem, kupiłem go 2 tygodnie temu model TCL EP660 i problem w tym, ze łączy się z wifi i za kilka minut rozłącza - wifi nie wyłączone nie działa. Gdy ponownie wcisnę wifi to łączy się z siecią i działa znowu kilka minut. Dodam, ze nie ważne czy łącze się z routerem czy tez z hotspotem z teleofnu jest tak samo. Co robić, jak naprawić żeby nie zrywało połączenia ?
Soft masz zaktualizowany? Bo mam ten sam model i nie ma żadnego problemu z wifi..
ODPOWIEDZ