Brak hasła do routera Huawei B593u-12 Speedport LTE 2

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Świerszczu
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2019-12-28, 14:39

Brak hasła do routera Huawei B593u-12 Speedport LTE 2

Post autor: Świerszczu »

Cześć!

Mam problem ponieważ teść wręczył mi dzisiaj ten oto piękny modem z urwaną nalepką z niemieckiej dystrybucji z OLX za 100zł.
Router.jpg
"Ty się przecież znasz na komputerach to mi zrób, żeby działało z naszą kartą z Plusa bo mi nie działa."

Problem w tym, że mi też nie działa. Myślałem na początku, że po prostu zaloguje się do niego i pozmieniam ustawienia ale hasło fabryczne jest najwyraźniej bardziej skomplikowane niż "admin" itp. i z premedytacją zostało zdarte z obudowy. W skrócie nie mogę się nawet zalogować.

Moje pytania brzmią:
  • 1. Czy wgrywać nowy soft i w ten sposób dostać się do routera, jeżeli tak to w jaki sposób? (nigdy tego nie robiłem, jakiś poradnik który tutaj znalazłem jest z 2011 i nie ładują się w nim obrazki)
  • 2. Może jest jakaś magiczna sztuczka aby się do niego dostać bez wgrywania softu?
  • 3. Może po prostu spróbować go oddać? Sprzedawca jest z momej okolicy, można spróbować go przycisnąć. Dodatkowo poczytałem i według was to wcale nie jest dobry router i nie dostaliśmy do niego nawet antenek.
Arkovianin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2020-01-12, 14:53

Re: Brak hasła do routera Huawei B593u-12 Speedport LTE 2

Post autor: Arkovianin »

Odpuść ten router i oddaj go
ODPOWIEDZ