Huawei HG8245Q2 codzienne zawieszanie

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Birc
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2019-12-31, 10:09

Huawei HG8245Q2 codzienne zawieszanie

Post autor: Birc »

Witam jak w temacie posiadam w domu Huaweia HG8245Q2 który codziennie 2,3 razy sie zawiesza całkowicie trzeba podejsc wyjąc wtyczke z gniazdka podpiąć spowrotem i jest ok
moje pytanie do was czy posiada ktoś aktualizacje do tego modelu routera ? na stronie huawei nie ma nic
na stronie huaweia wpisałem sn routera zarejestrowałem urządzenie u nich i niestety nie ma wciąż żadnych aktualizacji dla mnie
lub moja druga opcja zakup nowego routera na swiatłowód
oryginalnie mój dostawca dał mi swoj router huawei podobny lecz bez 5ghz więc kupiłem HG8245Q2 na allegro za 100zł z netii
skasowałem do fabrycznych ustawień bez podpinania swiatła na fabrycznych ustawieniach zalogowałem sie jako superadmin wtedy wpisałem serial itp z mojego starego routera od dostawcy dopiero zapisałem i podłączyłem swiatło i router tak działa ale codziennie sie zawiesza :wsciekly: :wsciekly:
więc mam 2 opcje
aktualizacja oprogramowania
zakup innego routera na swiatłowód
musi mieć opcje 5ghz nie używam kabla a tyko po 5ghz osiągam transfer 300mb pobierania i wysyłania

Hardware Version: B99.A
Software Version: V3R017C10S150
Manufacture Info: 2102311YQG6RJ8008182.C402
ONT Registration Status: O5(Operation state)
Birc
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2019-12-31, 10:09

Re: Huawei HG8245Q2 codzienne zawieszanie

Post autor: Birc »

Nic nikt ?
ODPOWIEDZ