Dobry router do polecenia?

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ukesilkeris6
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-08-18, 09:12

Dobry router do polecenia?

Post autor: ukesilkeris6 »

Mam zestaw modem + router podany przez dostawcę, ale nie działa on poprawnie (problem z adresem IP i niestabilne połączenie) i zastanawiałem się nad zakupem routera i mam nadzieję, że rozwiąże problem. Chodzi o to, że modem + router jest podłączony do rozdzielacza wewnątrz ściany kablem koncentrycznym i mam też telefon podłączony do modemu + router. Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłem. Więc zamiast kupować zupełnie nowe combo, myślałem o zakupie dobrej jakości routera 2,4 / 5 GHz w nadziei na rozwiązanie problemu Jakiego producenta lub modelu możesz polecić za mniej niż 80 USD?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Dobry router do polecenia?

Post autor: matek451 »

Jaki to dostawca i jezeli internet dostarczany koncentrykiem to DOCSIS więc sprzęt w postaci modemu od dostawcy musi pozostać, co to za modem i jaki router do niego?
ukesilkeris6
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-08-18, 09:12

Re: Dobry router do polecenia?

Post autor: ukesilkeris6 »

ukesilkeris6 pisze:Mam zestaw modem + router podany przez dostawcę, ale nie działa on poprawnie (problem z adresem IP i niestabilne połączenie) i zastanawiałem się nad zakupem routera i mam nadzieję, że rozwiąże problem. Chodzi o to, że modem + router jest podłączony do rozdzielacza wewnątrz ściany kablem koncentrycznym i mam też telefon podł192.168.0.1 routerlogin 192.168.l.l
ączony do modemu + router. Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłem. Więc zamiast kupować zupełnie nowe combo, myślałem o zakupie dobrej jakości routera 2,4 / 5 GHz w nadziei na rozwiązanie problemu Jakiego producenta lub modelu możesz polecić za mniej niż 80 USD?
Looks like the A7 is a solid choice - was a breeze to setup as an AP only (FiOS-provided router is fine, turned off the Verizon wireless) and the TP-Link app (called 'Tether') is easy to use as well.
ODPOWIEDZ