internet radiowy problem

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
panna81
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2021-11-13, 17:53

internet radiowy problem

Post autor: panna81 »

Czesc to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc. Mam internet radiowy od loklanego dostawcy ponad 12 lat jest to 10 mb/s i bylo wszystko w porzadku od 6 miesiecy jest problem ze stabilnym łaczem jak robie test łacza to podchodzi mi pod 10 a potem spada do 2 3 mb/s nie trzyma parametrow. Skladalem reaklmacje to uslyszalem ze nie maja mozliwosci technicznych zeby mi zapewnic dobry internet ,obojetnie jakas predkosc zawalaja na to ze radiowka warunki atmosferyczne odleglosc zadrzewienie. Mieszkam 500 metrow od nadajnika niema drzewo nie zaslania budynek przez ponad 11 lat portafili dac stabilny internet w kazdyw warunkach teraz juz nie. Dostalem tylko informacje ze moge wypowiedziec umowe bo mam na czas nie okreslony, mam takie wrazenie ze chca sie mnie pozbyc. Moze ktos cos sensownego podpowie jak walczyc lub doradzi internet mobilny.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: internet radiowy problem

Post autor: wojteks »

Masz smartfon?
Jeżeli tak to pokaż tutaj zakładkę Live z programu Netmonster i jakiś speedtest do tego (speedtest.net).
Podaj też swoją przybliżoną lokalizację.
Nie pomagam na PW!
panna81
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2021-11-13, 17:53

Re: internet radiowy problem

Post autor: panna81 »

O to może chodziło?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: internet radiowy problem

Post autor: matek451 »

Lokalizacja? Z nedzy od uryniarza należało juz dawno zrezygnować. Zasięg u wszystkich 4 operatorów mobilnych.
panna81
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2021-11-13, 17:53

Re: internet radiowy problem

Post autor: panna81 »

matek451 pisze:Lokalizacja? Z nedzy od uryniarza należało juz dawno zrezygnować. Zasięg u wszystkich 4 operatorów mobilnych.
Lokalizacja to dom jednorodziny Płochocin gm Ozarow Maz.
Jak mam w tmobile za 70 bez limitu danych predkosc do 90Mb/s to warto?
Jaki router wybrac sa 3 :alcatel linkhub lte cat7 home station , zte mf286r, huawei 4g router 3 pro
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: internet radiowy problem

Post autor: wojteks »

Z tych 3 to żaden.
Nie pomagam na PW!
panna81
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2021-11-13, 17:53

Re: internet radiowy problem

Post autor: panna81 »

wojteks pisze:Z tych 3 to żaden.
a czy mozesz polecic cos?
ODPOWIEDZ