Air Bites-doświadczenia?

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
PROJEK

Air Bites-doświadczenia?

Post autor: PROJEK »

Czy ktoś korzysta już może z Air-Bites?
Gość

Re: Air Bites-doświadczenia?

Post autor: Gość »

Ja nie korzystam, ale nie polecam.
Dzwoniłem na infolinię, podałem ulicę, powiedzieli, że jest zasięg i kazali przyjechać do siedziby na Dąbrowskiego. Umówiłem się telefonicznie i przyjechałem. Dzwoniłem domofonem, stałem z 10 min. Nikogo nie było. Ponieważ bardzo mi zależy na dostępie do netu, przyjechałem jeszcze raz, następnego dnia. Odstałem w kolejce i... dowiedziałem się, że w mojej okolicy (środek Ursynowa) nie ma możliwości na dostęp do netu, ani radiowy ani jakikolwiek inny. Na moją uwagę o wprowadzeniu mnie w błąd przez infolinię, miła pani za biurkiem powiedziała, że to nic złego, bo to takie "działanie marketingowe". Niech spier...
Jednym słowem oszuści.
Zdecydowanie nie polecam.
[email protected]
jk220

Re: Air Bites-doświadczenia?

Post autor: jk220 »

Moje doświadczenia są podobne, czyli fatalne. W ich siedzibie w Poznaniu informacji udzielała mi niekompetantna panienka ( poza tym sprawiała wrażenie obrażonej, że w ogóle mam jakieś pytania i uwagi ), szczegóły technicze realizacji dostępu musiałem z niej wyduszać, co był utrudnione bo oczywiście nie znała właściwego słownictwa. Generalnie porażka ... a ja szukam dalej dostawcy.
Pozdrawiam :shock:
L4SER

Re: Air Bites-doświadczenia?

Post autor: L4SER »

a ja własnie czekam an kontakt od nich, mam nadzieję że jakoś pójdzie bo to juz ostatnia moja nadzieja na net :/
asok

ja mam net od air bites i polecam

Post autor: asok »

Witam,A ja mam net od air bites i jestem baaardzo zadowolony. Ludziki w biurze w Krakowie byli bardzo kompetentni, podłączyli mnie w miesiąc i teraz net śmiga że aż miło. Polecił mi ich kumpel który też jest bardzo zadowolony. To co mieliśmy wcześniej to była porażka. Zatem polecam!
ja

net

Post autor: ja »

a ja powiem tak: czekalem bardzo dlugo (ponad miesiac), wkurzalem sie jak choinka, ale jak w koncu dostalem... miodzio!
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez ja, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ