Wifi i laptop Pomocy!

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

Wifi i laptop Pomocy!

Post autor: Gość »

Stalem sie wlascicielem laptopa i chcialem <font color="#FF00FF"><b>»»skorzystać««</b></font> z wifi w bibliotece UW(gdzie jest darmowy) i mi sie mie udalo. Moj laptop wykrywa polaczenie(nawet czasami sie laczy- chociaz nie zawsze) ale nie moge <font color="#FF00FF"><b>»»skorzystać««</b></font> z internetu. Nie otwieraja sie nawet strony. W czym moze byc problem? Czy moze to byc wina laptopa, ustawien czy moze to ja nie wiem jak tego uzywa?
Kolega

Re: Wifi i laptop Pomocy!

Post autor: Kolega »

Może poprostu nie masz uprawnien do iternetu!! U mnie w sieci internet działa tlyko na dany adres MAC jak podpiołem inna karte wi-fi to juz nie było
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wifi i laptop Pomocy!

Post autor: zDaleKi »

Anonymous pisze:... chcialem <font color="#FF00FF"><b>»»skorzystać««</b></font> z wifi w bibliotece UW(gdzie jest darmowy) i mi sie mie udalo
Może FireWall blokuje Ci to połączenie?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ