[NEWS] - UKE wspiera WiMAX

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

[NEWS] - UKE wspiera WiMAX

Post autor: zDaleKi »

"Prezes UKE, Anna Streżyńska, liczy, że wsparcie dla firm oferujących bezprzewodowy dostęp do Internetu skieruje zainteresowanie rynku w stronę nowych technologii, w tym WiMAX."
Więcej -> >KLIK do onet<

"Unia Europejska przeznaczyła na dofinansowanie rozwoju dostępu do Internetu na terenie pięciu wschodnich województw ponad 255 mln euro, które mogą trafić do dyspozycji samorządów."


Zachęcam do dyskusji w tym temacie.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
str76
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2007-07-10, 17:02

Re: [NEWS] - UKE wspiera WiMAX

Post autor: str76 »

Mam od paru dni (Otwock) WiMaxa od Netii. Wszystko dziala na razie z***. Mam internet 2Mbit asynchroniczny (uplink chyba 256) i telefon. Downlink do 250Kb/s i nic nie skacze, nie zrywa. Pingi do onet.pl 49ms , do wp.pl 96 , do google.com 173ms. Jako, że nic oprocz dostępu gsm do netu u mnie nie ma, jestem wręcz zachwycony. Do tej pory używałem Orange z hsdpa ale jakość,stabilność i limity zostawiały Wiele do życzenia. Na razie wimaxowi Nic nie moge zarzucić (a jestem wymagający bo byłem przez wiele lat abonentem kablowego Astera, którego dostęp do internetu jest mistrzostwem świata)

Pozdrawiam

Kuba

--
Wygwiazdkowałem słowo, które nie przystoi używać na forum publicznym. Prosiłbym o powstrzymywanie się od takich słów. ;)
moderator, BliSki
ODPOWIEDZ