Jak podłączyć się do darmowego Internetu za niecałe 200 zł

Opis sprzętu (modemów, telefonów, routerów itd) oraz oprogramowania przygotowane przez użytkowników naszego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jamper3
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2009-05-12, 21:18
Lokalizacja: lipiny

Re: Jak podłączyć się do darmowego Internetu za niecałe 200 zł

Post autor: jamper3 »

Wszystko ok tylko nie podoba mi się ze trzeba wysyłać xero kopię dowodu osobistego ile to spraw jest w telewizji ze ktoś zdobył dane i <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> na kogoś kredyt i się zraziłem do tego Aero2.Wystarczyło by tylko wpłata i adres.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Jak podłączyć się do darmowego Internetu za niecałe 200 zł

Post autor: wojteks »

jamper3 pisze:tylko nie podoba mi się ze trzeba wysyłać xero kopię dowodu osobistego
Przecież przymusu brania BDI nie ma więc w czym problem?
jamper3 pisze:ile to spraw jest w telewizji ze ktoś zdobył dane i <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> na kogoś kredyt
Oczywiście Aero2 weźmie kredyt na Ciebie, nie rozśmieszaj nas.
jamper3 pisze:Wystarczyło by tylko wpłata i adres.
Nie, nie wystarczy ponieważ BDI przypisane jest do konkretnego PESELu a to wiarygodnie .tylko kopia DO zapewni operatorowi.
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
KrissTofferr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1271
Rejestracja: 2008-03-11, 14:15
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Jak podłączyć się do darmowego Internetu za niecałe 200 zł

Post autor: KrissTofferr »

jamper3 pisze:nie podoba mi się ze trzeba wysyłać xero kopię dowodu osobistego
Ja zeskanowałem dowód i zamazałem: imiona rodziców, miejsce urodzenia, wzrost, kolor oczu.
wojteks pisze:Nie, nie wystarczy ponieważ BDI przypisane jest do konkretnego PESELu a to wiarygodnie .tylko kopia DO zapewni operatorowi.
Gdyby notariusz poświadczył podpis na zamówieniu to wtedy PESEL, adres, nr dowodu jest na odwrocie zamówienia wpisywany przez notariusza. Nie próbowałem tego z Aero2.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Jak podłączyć się do darmowego Internetu za niecałe 200 zł

Post autor: atento »

jamper3 pisze:Wszystko ok tylko nie podoba mi się ze trzeba wysyłać xero kopię dowodu osobistego ile to spraw jest w telewizji ze ktoś zdobył dane i <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> na kogoś kredyt i się zraziłem do tego Aero2.Wystarczyło by tylko wpłata i adres.
W sklepie placac karta kredytowa mozesz zostac okradziony ;) To samo sie tyczy kazdego miejsca gdzie pokazujesz czy przekazujesz dokumenty, zapewniam Cię, że nie ma bezpiecznego miejsca możesz zostac jednym slowem "wydymany" i nie bedziesz wiedzial ani kiedy ani przez kogo i nic z tym nie zrobisz, zapewne nie złapiesz i nawet nie dowiesz sie kto to był, nawet jak zakopiesz w ogródku w słoiczku swoje cenne dokumenty, ktoś kto bedzie chciał i tak to zrobi bez cennej zawartości słoja zakopanego skrzetnie w rabatce.
ODPOWIEDZ