[NEWS] T-Mobile uruchomił LTE na nowych pasmach

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

[NEWS] T-Mobile uruchomił LTE na nowych pasmach

Post autor: ja.michal »


W T-Mobile nie czekamy ani chwili i umożliwiamy klientom korzystanie z możliwości jakie dają nam wygrane w ostatniej aukcji częstotliwości od pierwszego dnia.

Lepszy zasięg w budynkach i niwelowanie białych plam
Co tydzień minimum kilkanaście nowych lokalizacji
Przygotowanie do uruchomienia usług na częstotliwościach z zakresu 2600 MHz

Dlatego w pierwszym możliwym terminie złożyliśmy do UKE pierwsze wnioski o modernizację pozwoleń radiowych. W efekcie w 18 lokalizacjach nasi klienci mają możliwości korzystania z sieci LTE również na częstotliwości 800 MHz.

Uruchomianie usług na nowych częstotliwościach to większy zasięg szybkiego Internetu w technologii LTE na obszarach mniej zurbanizowanych, lepszy zasięg wewnątrz budynków, a także większa pojemność sieci, co może przełożyć się na wyższe użytkowe prędkości przesyłania danych.

Pozyskane w aukcji częstotliwości z zakresu 800 MHz, pozwolą na bardzo szybki wzrost zasięgu sieci LTE do około 95% populacji kraju. Jednocześnie będzie to baza do wdrożenia LTE Advanced w kolejnych miesiącach, dzięki czemu oferowany przez T-Mobile Internet mobilny jeszcze przyspieszy. W połączeniu z częstotliwościami z zakresu 2600 MHz może to być nawet 300 Mbps.

W każdym tygodniu T-Mobile zamierza uruchamiać LTE na częstotliwościach 800 MHz w kilkunastu a nawet kilkudziesięciu nowych lokalizacjach. Jedocześnie prowadzone będą prace nad przygotowaniem uruchomienia usług na częstotliwościach z zakresu 2600 MHz.

T-Mobile Polska
Biuro Prasowe
Konrad Mróz
Źródło: T-Mobile
Lista gmin, w których zostały uruchomione nadajniki:

Miłkowice,
Rojewo,
Topólka,
Zwierzyn,
Gnojnik,
Gołymin-Ośrodek,
Borowie,
Garbatka-Letnisko,
Łyse,
Chorzele,
Jastrząb,
Warszawa (siedziba firmy),
Rząśnik,
Chęciny,
Zagnańsk,
Rybno,
Osieczna,
Pełczyce.
Źródło: Telepolis.pl
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: [NEWS] T-Mobile uruchomił LTE na nowych pasmach

Post autor: atento »

Działa wypaśnie, jako pierwszy klient bo wątpię by ktoś u mnie użył wcześniej LTE t-mobile :)


Powiat Wyszkowski
8 Kilometrów 800Mhz zasięg dwie krechy bez anteny za oknem modem 3272 + 5 metrów usb unitek + 1.8 usb3 bez huba :)
RSSI: -77dBm
RSRP:-99dBm
Ping lol 35-40ms
Ping speedtest 17-22ms
Ping onet.pl 25ms
ping google(8.8.8.8 ) 35ms
Ping do mojego serwera ts3 netspeak 17ms różnica 0.5ms :D epicko
download 20Mbps upload 10Mbps

Podobny zasięg plusgsm 800 LTE z 10 kilometrów ping 55ms download 1Mbps upload 3Mbps żenada a 1Kilometr 3G idzie 0.2Mbps download i 3Mbps upload :D w dzien bo w nocy 15Mbps download i 4Mbps upload ;)


Gdyby pakiety były ok to rewelacja, 6GB za 30zł to troszkę za dużo

Do gier internet idealny
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] T-Mobile uruchomił LTE na nowych pasmach

Post autor: ja.michal »

Umowa na 6 miesięcy bez sprzętu. ;) Obecnie jest 25 GB za 29,99 zł, a za dodatkowe 9,08 zł blueconnect noc. Aktywacja bez sprzętu 1 zł.
ODPOWIEDZ