[NEWS] Będzie lepiej? Postanowienia UKE o szybkośi i jakości

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Boras
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 327
Rejestracja: 2008-01-14, 15:06
Lokalizacja: Toruń

Re: [NEWS] Będzie lepiej? Postanowienia UKE o szybkośi i jakości

Post autor: Boras »

:hyhy: mało kto lubi TP ale większość i tak korzysta ;)
swoją drogą ciekawe czy takie informacje o nieprawidłowościach będą podawane na szeroką skale i będą działać hamująco na niezdecydowanych klientów czy tylko w jakichś specjalistycznych portalach itp.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: [NEWS] Będzie lepiej? Postanowienia UKE o szybkośi i jakości

Post autor: Jo_gurt »

Boras pisze:większość i tak korzysta ;)
czesto nie ma innego wyjscia (chociaz od niedawna sytuacja sie poprawia)
Awatar użytkownika
Mikolaj211
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 416
Rejestracja: 2006-07-06, 14:14
Lokalizacja: Nakło

Re: [NEWS] Będzie lepiej? Postanowienia UKE o szybkośi i jakości

Post autor: Mikolaj211 »

mar_kow pisze:Delegatura UKE w Siemianowicach Śląskich przeprowadziła kontrolę jakości usług radiodostępu "GSM dla stacjonarnych" (GSM4F), świadczonej przez TP. Badania wykazały, że część funkcji nie jest realizowana, a działające usługi mają niewystarczające parametry jakościowe".
Ja sam mam taki telefon stacjonarny... Może łatwiej będzie, jak powiem co na tym działa prawidłowo: NIC
Nie działa neostrada (to było oczywiste, tak tylko dodałem, jakby się ktoś łudził, że na terminalu obsługującym GPRS można wyciągnąć 6mb/s), nie działa identyfikacja numeru, jakość rozmów jest nie do przyjęcia!! Łączenie trwa około 20 sekund (zanim zacznie wybierać numer). Może się tym zajmą i mi zrobią normalny kablowy telefon. Wtedy bym skorzystał z nowej oferty ERY na usługi ASDL: 6mb/s, umowa 36msc i tylko 69zł miesięcznie!! Czyli 9zł więcej niż za iplusa :(
ODPOWIEDZ