[NEWS] dostawcy-internetu.pl - start nowego serwisu

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

EmTeeDee

Re: [NEWS] dostawcy-internetu.pl - start nowego serwisu

Post autor: EmTeeDee »

Nie rozumiem o co tu chodzi?Otóż klikam na dostawcy internetu-Warmińsko-Mazurskie-powiat-Ełk-potem wybieram moją miejscowość-Lipińskie Małe i tu moje pytanie czy po dwukropku po nazwie miejscowości powinien być jakiś dostawce,jeżeli taki jest, czy te niżej wymienione(multimedia,itp.)są tymi dostawcami?Bo ja pierwsze coś o tym słyszę żeby coś takiego było dostępne w mojej miejscowości.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: [NEWS] dostawcy-internetu.pl - start nowego serwisu

Post autor: Patryk »

[email protected] pisze:czy te niżej wymienione(multimedia,itp.)są tymi dostawcami?
Multimedia to kablówka :)
EmTeeDee

Re: [NEWS] dostawcy-internetu.pl - start nowego serwisu

Post autor: EmTeeDee »

Wiem tak tylko wymieniłem pierwszy z brzegu - chodzi o to czy po miejscowości powinny być wymienione firmy?Bo niżej są i satelitarne, plus,i PKP? A z tego co ja wiem to w mojej miejscowości to jest tylko radiówka firma zwie się Fantex(nie jest wymieniona)
Awatar użytkownika
dostawcy.internetu
Współpracownicy
Posty: 13
Rejestracja: 2008-11-07, 21:01
Lokalizacja: Legionowo

Dostawcy internetu Ełk

Post autor: dostawcy.internetu »

Witam
"onimusza666"

Jeżeli klikasz na stronie głównej w górnym menu np na internet kablowy, to wówczas serwis Ci pokazuje wszystkich dostawców internetu kablowego w całym serwisie.
Natomiast jeżeli szukasz operatora po województwach z menu po lewej stronie serwisu, wówczas pokażą Ci się wszyscy operatorzy z danej miejscowości, czy to świadczący interner radiowy czy kablowy.

Jeżeli chcemy <font color="#FF00FF"><b>»»znaleźć««</b></font> np tylko internet np radiowy w danej miejscowości wówczas należy posłużyć się wyszukiwarką zaawansowaną, wpisując miejscowość w jakiej poszukujemy dostawcy oraz technologie w jakiej ma być świadczona usługa.

pozdrawiam
EmTeeDee

Re: [NEWS] dostawcy-internetu.pl - start nowego serwisu

Post autor: EmTeeDee »

Dzięki za odpowiedż-sprawdzę to jeszcze raz. :ok:
Awatar użytkownika
dostawcy.internetu
Współpracownicy
Posty: 13
Rejestracja: 2008-11-07, 21:01
Lokalizacja: Legionowo

Re: [NEWS] dostawcy-internetu.pl - start nowego serwisu

Post autor: dostawcy.internetu »

To MY dziękujemy za uwagi !

Pamiętajcie, że możecie wpływać na kształt i funkcjonalność serwisu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub wyrażać swoją opinię tu na forum.

pozdrawiam
ODPOWIEDZ