Formuła WWW w Play - nielimitowane przeglądanie stron WWW

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
uyMeXVJ5d1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2014-02-23, 17:35
Lokalizacja: uyMeXVJ5d1

Re: Formuła WWW w Play - nielimitowane przeglądanie stron WWW

Post autor: uyMeXVJ5d1 »

gimbus pisze:W dodatku ciekawe co jeśli jedno zdjęcie będzie zajmowało 100, 200 albo 1000 mb
Zacznijmy od tego że nie ma takich zdjęć.
gimbus pisze:Tez mnie to ciekawi. W dodatku ciekawe co sie stanie, jeśli zmanipuluje się gtrochę ystawieniami serwera WWW, tak żeby PLAY liczył np. ściagane filmy czy muzyke jako obrazki albo pliki flash.

Czy ktoś już ma formułę WWW i chciałby sie przekonac jak działaja liczniki PLAYa?
P4 używa 7 layer, Co do plików to każdy pakiet jest sprawdzany (wszystko co przechodzi po HTTP operator widzi jak na dłoni) więc możesz sobie do woli zmieniać ustawienia serwera czy rozszerzenia plików, nic ci to nie da. :facepalm: HTTPS jest protokołem szyfrowanym i operator nie może zobaczyć co przesyłasz. Dlatego właśnie formuła www nie obsługuje HTTPS. I nigdy nie będzie.
PS: Takim kombinatorom bardzo szybko blokują karty USIM :]
gimbus pisze:Z tego co zrozumiałem to jest furtka pozwalająca na obejście tego ograniczenia i pobieranie duzych plików.
To słabo zrozumiałeś. Nie ma takiej opcji.
Ostatnio zmieniony 2014-02-23, 18:14 przez uyMeXVJ5d1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Formuła WWW w Play - nielimitowane przeglądanie stron WWW

Post autor: Jo_gurt »

uyMeXVJ5d1 pisze:P4 używa 7 layer więc możesz sobie do woli zmieniać ustawienia serwera czy rozszerzenia plików, nic ci to nie da. :facepalm:
L7 nie ma nic wspólnego z rozróżnianiem obrazka od muzyki w pliku. L7 rozpoznaje protokół, który to zawsze będzie HTTP w w/w przypadku.
uyMeXVJ5d1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2014-02-23, 17:35
Lokalizacja: uyMeXVJ5d1

Re: Formuła WWW w Play - nielimitowane przeglądanie stron WWW

Post autor: uyMeXVJ5d1 »

Jo_gurt pisze:L7 nie ma nic wspólnego z rozróżnianiem obrazka od muzyki w pliku. L7 rozpoznaje protokół, który to zawsze będzie HTTP w w/w przypadku.
Wiem. Mój kochany telefon zjadł połowę wiadomości ;)

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2014-02-26, 17:12 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2014-02-26, 17:12 przez uyMeXVJ5d1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Brylant19
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 285
Rejestracja: 2010-05-04, 14:36
Lokalizacja: ---

Re: Formuła WWW w Play - nielimitowane przeglądanie stron WWW

Post autor: Brylant19 »

Panowie powiedzcie czy ta formuła www jest jeszcze w ofercie play?
ODPOWIEDZ