[NEWS] Dodatkowa karta SIM do Internetu w Orange

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kamil.szymczak
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2012-10-01, 18:01
Lokalizacja: Łódź

[NEWS] Dodatkowa karta SIM do Internetu w Orange

Post autor: kamil.szymczak »

Orange wystartował z usługą Dodatkowa karta SIM, która pozwala na skorzystanie z Internetu mobilnego nawet na pięciu urządzeniach w ramach jednego planu taryfowego. Może to być np. dodatkowy smartfon lub tablet.



www.telepolis.pl [/code]
dexter18

Re: [NEWS] Dodatkowa karta SIM do Internetu w Orange

Post autor: dexter18 »

Dobre rozwiązanie. Jedna karta siedzi np. na strychu a z drugą możemy jeździć po Pl i mamy dostęp do internetu w różnych miejscach. Szkoda, że nie ma tego w T-Mobile.
kamil.szymczak
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2012-10-01, 18:01
Lokalizacja: Łódź

Re: [NEWS] Dodatkowa karta SIM do Internetu w Orange

Post autor: kamil.szymczak »

Myślę że z czasem kiedy T-Mobile ogłosi swoje LTE to zmieni pakeiety, doda modemy i wprowadzi nowe usługo czyt. dodatkowa karta sim.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [NEWS] Dodatkowa karta SIM do Internetu w Orange

Post autor: matek451 »

Trochę im to wolno idzie."A nie mówiłem, że mówiłem plus dwa lipne tablety" to trochę za mało. Na razie zostali daleko w tyle. Ja im za jedną umowę podziękowałem. Po wypowiedzeniu umowy rozśmieszyli mnie swoja propozycją :dobani:
Awatar użytkownika
Andrzejz78
Guru bezprzewodowy
Posty: 2222
Rejestracja: 2012-02-01, 14:46
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [NEWS] Dodatkowa karta SIM do Internetu w Orange

Post autor: Andrzejz78 »

dexter18 pisze:Jedna karta siedzi np. na strychu a z drugą możemy jeździć po Pl i mamy dostęp do internetu w różnych miejscach
Ja akurat tak mam
Karta internetowa siedzi w modemie a w telefonie z inną kartą korzystam z tego samego pakietu internetowego
dexter18

Re: [NEWS] Dodatkowa karta SIM do Internetu w Orange

Post autor: dexter18 »

matek451 pisze:Trochę im to wolno idzie."A nie mówiłem, że mówiłem plus dwa lipne tablety" to trochę za mało. Na razie zostali daleko w tyle. Ja im za jedną umowę podziękowałem. Po wypowiedzeniu umowy rozśmieszyli mnie swoja propozycją :dobani:
Dokładnie. Nie mają zbyt dobrych ofert Orange wygląda dość dobrze cenowo.
ODPOWIEDZ